Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi az a Twitter?

Mi az a Twitter?

Figyelt kérdés
2010. aug. 23. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
Ha jól tudom olyan blog féleség csak nem egy egész regényt írhatsz hanem csak 140 karakter van :).
2010. aug. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

egy blog(napló) szerű oldal, ahol 160 karakterben mondod el, hogy éppen mit csinálsz vagy mit gondolsz.

lehet követni másokat és téged is követhetnek. ez azt jelenti, hogy a követőid olvashatják a bejegyzéseidet és a te kezdőlapodon meg azoknak abejegyzései jelennek meg akieket te követsz. meg reagálhatsz mások tweet-jeire (bejegyzéseire) is.

és tök jó, hogy követheted a kedvenc sztárjaidat, szinészeidet, és mindig tudod, hogy éppen mondjuke gy filmet néz vagy egy fotózásra indul :)


ja és irtó poén, hogy pl snoop dog követ engem :D:D

2010. aug. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
második vagyok. bocsi, 140 karaktert akartam írni, csak elgépeltem :D
2010. aug. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
A Twitter egy aranyos kisállat aki Lumpaföld partjainál kapirgálólábaival ássa ki az otthagyott kekszpapírokat!Nagyon szapora állat naponta akár 10-20 millió utódot is megeszik!Nagyon szomorú állat ugyanis csak hím van belőle!Ha embereket lát azonnal támad és felakasztja őket a szemhéjuknál fogva!
2010. aug. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én úgy tudtam közösségi oldal,nem pedig állat XD
2011. ápr. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!