Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Lili Reinhart nem lehet,hogy...

Lili Reinhart nem lehet,hogy egy nőbe lett szerelmes vagy rájött a nőkhöz jobban vonzódik mialatt még Cole és ő jártak?

Figyelt kérdés

Láttam egy filmet tegnapelőtt,amiben főszereplő volt Lili,és eszembe jutott,hogy a szakítás után vallotta be,hogy ő biszex,de igazából ez érdekes,mert egészen addig erről nem vallott,így elgondolkodtatott,hogy lehet Lili részéről jött még akkor egy 2.valaki aki viszont nő,vagy épp rájött Cole mellett,hogy a nőkhöz jobban vonzódik:D


Kíváncsi vagyok,hogy ti mit gondoltok,hogy miért pont azután vallott? (Tudom ezek nem lesznek bizonyosak,csak én látok a két dolog között összefüggést és végülis miért ne lehetne találgatni)


2021. máj. 13. 02:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom miért csak akkor coming outolt de lehet tartott attól hogy amíg együtt voltak rá fognak szállni. De lehet hogy csak akkor jutott el oda hogy felvállalja magát és esetleg ha összejön egy csajjal akkor ne csámcsogjon a sajtó rajta. De biztos nem csalta meg Colet. Azóta is láttam hogy voltak együtt fotókon mikor összegyűlt a banda. Szerintem kerülik amúgy hogy együtt fotózzák oket
2021. máj. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi elküldtem véletlen :D na szóval hogy kerülik a közös képeken való szereplést nehogy meginduljon a találgatás hogy együtt vannak megint. Szerintem jóban vannak ugyanúgy
2021. máj. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igeen,ebben is lehet valami,viszont azt én sem gondolnám,hogy megcsalta,csak hogy esetleg elkezdett más valakihez vonzódni ami miatt eltávolódott esetleg érzelmileg Coletól

Mondjuk így még mindig elég jól megúszta a sajtót pláne hogy pont azthiszem nők napján tette meg,így eseményhez kötve:D De adnám,ha összejönne egy nővel,elég érzelmesnek tűnik (ez majd ha jön ide is a könyve jobban kiderül) és szerintem egy nő oldalán lehet jobban megtalálná magát. Egyébként köszönöm a válaszod!😊

2021. máj. 13. 16:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Cole távolodott el tőle és nem fordítva. Szerintem.
2021. szept. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Cole is biztos,csomót utazott,végülis az is sokat hozzátett
2021. szept. 18. 21:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!