Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hogy tudnék úgy kinézni mint...

Hogy tudnék úgy kinézni mint Tiah?

Figyelt kérdés
már rendeltem 2 balaclava maszkot 3 hét mire megérkezik de még mit tehetek hogy úgy nézzek ki mint Tiah? Nagyon nagy fanja vagyok imádom ha ezt látod Tiah bár nem hiszem hogy látod tudom hogy nagyon utálod a copyzokat de én nem copizny akarlak csak egy kis hírnévre akarok szert tenni. Imádlak te nő🤩🤩😍😍😍

2021. máj. 9. 21:21
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Miért egy drogos prosti a példaképed?
2021. máj. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És?? Lesz*rom ha igaz ha nem látszik hogy nem ismered nagyon jófej es kedves úgyhogy hallgass! Elhiszem hogy neked ez a véleményed róla de kurv*ra leszarja hogy kinek mia véleménye róla!
2021. máj. 9. 23:15
 3/8 Miss Endzsi ***** válasza:
95%
Ezt a kérdést mentsd el magadnak és olvasd vissza pár év múlva:D
2021. máj. 10. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Okés:D. De nem tudom mi értelme lenne 😅😅😅
2021. máj. 10. 07:55
 5/8 anonim ***** válasza:
69%
Get a life
2021. máj. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél egy sz0p0álarcot és már kész is vagy. 🤡


Ha esetleg a hangját is utánozni szeretnéd, akkor csak annyit kell tenned, hogy nem fújod ki az orrod, soha! Beszéd stílus is simán megy, ha egy tirpák paraszt vagy.

2021. aug. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Latogass ki a kocsisorra, és less el 1-2 gesztust az ott dolgozó “lányoktól”! Ha tehetséges vagy, gyorsan hozod majd “Tiah” stílusát! Ha tökélesíteni szeretnéd a “tijásodást”, tolj fel dupla adag drogot és okádj roma átkokat, szavak között levegőért kapkodva, mint egy eszelős pszichopata!
2022. febr. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Menj el és nézd meg élőben! Az egyik Király utcai igénytelen Night Clubban megtalálod!
2022. febr. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!