Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek jóképű Hero...

Szerintetek jóképű Hero Fiennes- Tiffin?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]



#jóképű #csúnya #hero fiennes- tiffin
2021. ápr. 29. 18:51
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Nem, és nem Őt kellett volna Hardin szerepére szerződtetni. Szerintem rettentőn irritáló képe van szegényke.
2021. ápr. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!💖 Nem rosszindulatból kérdezem, de szerinted mi irritáló az arcán?
2021. ápr. 29. 19:33
 3/8 anonim ***** válasza:
69%

Valahogy olyan bárgyú képe van, szerintem egyáltalán nem jóképű. A könyveket nyilván előbb olvastam és mivel Hardin karaktere Harry Styles-ról lett mintázva, így eléggé messze áll tőle ez a Tiffin gyerek.

Örülök, hogy nem szívtad mellre a hozzászólásomat, mert úgy vélem hogy neked Ő tetszik. Persze mindenkinek más az ízlése, ami nem baj :D

2021. ápr. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Egyetértek veled, én is előbb olvastam a könyveket, mint, hogy az első film kijött volna, és nekem is furcsa volt egy kicsit, a színész, akit Hardin szerepére választottak, de most jön majd ki a harmadik miután film, szóval lassan majd megszokom, hogy ő játssza Hardint. :D Egyébként szerintem elég jóképű, de Hardin karakterétől kicsit távol áll a kinézete. (Amúgy szerintem a színésznő, akit Tessa szerepére választottak ki, illik Hero Fiennes- Tiffinhez, szóval ezáltal kicsit, kiegyenlítődik ez a "Hardin- Harry ellentét" a filmekben.)
2021. ápr. 29. 20:16
 5/8 anonim ***** válasza:
53%
Nem igazán 😕
2021. ápr. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem igen
2021. máj. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6- os válaszoló, Neked Hardin szerepében is tetszett?
2021. máj. 1. 19:55
 8/8 anonim ***** válasza:
69%

Nekem bejön. 🤤

Hardin szerepében is jó volt, bár én nem olvastam a könyvet. Harry nekem abszolút nem tetszik, Hero fényévekkel jobb nála.

2021. máj. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!