Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért utálják sokat J.Y.Parkot...

Miért utálják sokat J.Y.Parkot, a JYP Ent. alapítóját?

Figyelt kérdés
Sok embertől hallottam, hogy ki nem állhatják, de nem tudom, hogy pontosan miért.

2021. ápr. 17. 00:18
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
37%

#8


"És elnézést kérek, hogy kiállok egy olyan ember mellett, aki 10szer annyit tett le az asztalra, mint azok akik őt kritizálják. Hibázni csak az nem nem híbázik, aki nem csinál semmit."


Felőlem nyugodtan állj ki mellette, azt csinálsz amit akarsz, de ez olyan sz*r hozzáállás, hogy "csak akkor kritizáld, ha te is elértél ennyit és ennyit"...... ez nem így működik :D:D


És nem csak egy egyszerű hibáról vagy ballépésről van itt szó, JYP szándékosan, rosszakarattal tette azt Jayjel, amit. JB is többször mondta, hogy sose hagyta őket rendesen kibontakozni.

2021. ápr. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
72%
JYP a lánybandák mestere, SM meg a fiúké.
2021. ápr. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%
Nem írtam edig ezen kérdés alá, de most picit felhúztam magam. Nekem sem szimpatikus csávó. Nem ócsárolom, nert annak mi értelme lenne, de megfogalmazok vele szemben kritikát, mert azt gondolom, mivel közszereplő nekem és bárkinek joga van hozzá. Másrészt, ki kérem magamnak 11-es, te honnan tudod, hogy a válaszolók közül ki mennyit tett le az asztalra??? Ez nagyon primitív és sablonos beszólás volt tőled, főleg egy anonim oldalon, ahol tényleg nem tudhatod kivek beszélgetsz.
2021. ápr. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
43%
#13 Főleg úgy hogy a 11-es a 8-as válaszoló válaszából idézte azt a részt.
2021. ápr. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
14. Igen, bocsánat, azt akart írni. :))
2021. ápr. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
*akartam
2021. ápr. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
17%

8as vagyok. Szerintem ha itt bárki is annyit tett volna le az asztalra mint JYP akkor nem itt írogatna, hanem millárdos cége lenne, és nem lenne ideje ilyen kérdésekre válaszolni. Ez ilyen egyszerű. Nem kell ehhez minden egyes ember itt ismerni. Hidd el, hogy a tényleg komoly emberek szarnak az ilyen oldalakra, mert örülnek, hogy annyi idejük van, hogy wc-re elemenjenek. És nem tudom mi abban a rossz hozzáállás, hogy nem ítélek el valakit olyasmiért, amiről kb nem is tudok semmit, viszont azt tudom, h mit ért el és bár nem tudom, csak sejtésem lehet arról, hogy milyen nehéz oda eljutni.

A GOT7-t én is sajnálom, mert szerettem a számaikat, sőt jópár tag is a szívemhez nőtt, de tudtam, azt is h valóban JYP a női bandákat részesíti előnyben. Dehát FÉRFI baszus miért ne ezt tenné?

Szted a férfiak 90%ban nem a női kpop bandákat nézik szívesebben? De. Hacsak nem melegek. Én azért nem ítélem el, mert férfiként inkább a női bandákat freferálja. Nyilván akkor meg lehet kérdezni, hogy miért hoz létre akkor fiú bandákat. A választ erre pontosan nem tudom, de valószínűleg azért, hogy minél nagyobb részét lefedhesse, az iparnak. Más kérdés, h ebbe nem fektet annyi energiát. De szerintem a YG is sokkal jobban nyomja a Blackpinket mint bármelyik fiú bandáját.

De lehet sorolni azokat a hasonló kaliberű cégvezetőket koreában akikre nem lehet legalább ennyi rosszat ráaggatni.

De még mindig nem válaszolt senki arra, hogy miért csinálnak kollabokat volt JYP előadók JYP-vel, ha nem szeretik. Valószínűleg ez nem illik bel abba a képbe, hogy nem csípitek a csávót.

Egyébként szerintem nagyon tehetséges és nagy jól lát meg dolgokat. Ha annyira kritizálni akarjátok, előbb ismerjétek meg jobban és nézzetek több műsort vele kapcsolatban, mert érdekes dolgokat lehet róla megtudni és biztos vagyok benne sokaknak megváltozna a véleménye róla. Azt meg melyikőtök tudja, hogy pontosan mit történt Jay és közte? Hogy mia háttere a dolognak? Egy-egy hírből ítél mindenki, amit elé raknak. Lehet, hogy nem is JYP a hibás az egészben. Most ezzel nem őt védem, de nem tudhatja senki, hogy valóban mi áll a háttérben.

És azt sem értem miért kell mindenki olyat lepontozni aki a hibái ellenére elismer valakit.

Vannak a világban magánéletben szemét, agresszív emberek, de ettől fühhetléenül alkothatnak nagyot. És én sem a barátja nem vagyok, sem pedig alkalmazottja, így engem annyira nem érdekel, hogy kivel mit csinál. Ettől függetlenül egy nagyszerű szakember és elismerésreméltó amit elért.

Ez olyan mint mikor Mel Gibson-ról kiderült, hogy otthon agresszív meg minden. Ettől függetlenül egy zseniális színész és nekem ez számít. Ettől én nem fogom őt utálni, de ugyanez JYP-nél is. És aki megkérdőjelezi a tehetségét és azt, hogy eszméletlen sok munkájába van abban, hogy itt tart annál valami nincs rendben.

Az a baj manapság, hogy mindenki túl okos a média miatt. És ez nem csak ezen a téren probléma, hanem rengeteg egyéb témánál is előjön. De nem megyek ebbe bele.

2021. ápr. 20. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
19%

Valahol sztem a 17esnek igaza van. Túl könnyen ítélkezünk mások felett, ahelyett h néha saját magunkba nèznénk. Tudom h sztereotíp szöveg, de igaz.

Megmondom őszintén h elsőre nekem sem volt szimpatikus JYPmert kicsit olyan enyhén pedofil benyomást kelt, de ahogy egyre többet megtudtam róla és a cégről úgy lett egyre szimpibb. Nem azt akarom ezzel mondani h ő a példaképem, de sztem senki nem ismert a kpopban egy tökéletes vezetőt, akiről nem lehet rosszat mondani.

2021. ápr. 20. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

#11-es vagyok megint.


#13, most akkor mi van? :D Én nem szóltam be senkinek.

2021. ápr. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!