Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » A bts együtt él egy házban ?

A bts együtt él egy házban ?

Figyelt kérdés
Még csak egy pár hete kezdtem el hallgatni őket és szeretnek többet tudni róluk mondjatok már nekem pár érdekes tényt róluk :)

2021. ápr. 16. 21:09
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
82%
Kérdező ne figyelj az ilyen netes trollokra mint az utolsó,a világon létező összes helyre ki irta már a BTS iránti nem tetszését,ahelyett hogy valami értelmesebb dologgal ütné el az idejét. Irigység betegség,csak mondom.
2021. ápr. 20. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
53%
Most írtam először, nem tudom miről beszélsz. XD Másodjára nem értem miért vagyok "troll", csak mert nem pozitív dolgot írtam róluk. Harmadjára pedig mégis miért lennék rájuk irigy? De most komolyan, a hajukra? Mert én is be tudom festeni, emellett meg tudom növeszteni. Vagy talán irigy lennék a hírnevükre? Hát tudod sokan nem vágynak a hírnévre, köztük én sem, ugyan is több hátránya van, mint pozitívuma. :)
2021. ápr. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Hat most én értem a véleményed nem szeretheti mindenki őket viszont szerintem nem hiába ilyen híresek világszerte ;)
2021. ápr. 20. 10:57
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
Tudtommal eggyütt élnek de javítsatok ki ha tévedek.
2021. máj. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!