Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » A Red Velvet vagy Blackpink...

A Red Velvet vagy Blackpink banda tagjai szebbek szerintetek?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 15. 21:58
A kérdező szavazást indított:
Red Velvet
Blackpink
59 szavazat
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
80%
Mindkettő, de szerintem Jisoo és Irene a legjobb visualok.
2021. ápr. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem Blackpink, főleg Lisa és Jisoo, Red velvetből mindenki szép, Irene és Joy a legszebbbek a rv.-ből :3
2021. ápr. 16. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
79%

Ez azért elég felesleges kérdés, mert az emberek jótésze azt sem tudja, hogy a Red Velvet-et eszik-e vagy isszák, viszont a BP-ről sokkal többen hallottak és többen is ismerik, így sosem fog reális eredmény születni.

Én személy szerint a Red Velvetre szavaztam, mert ugyan Irene-t nehéz szembeállítani Jisooval, mivel mindkettő gyönyörű. Szerintem mindketten ott vannak a top3 legszebb idol közt, de véleményem szerint Joy simán veri a többi Blackpink tagot. És Seulgi ha arcban nem is de alakban jobb mint a Blackpink tagok. Szerintem.

Sokan szeretik hangsúlyozni, hogy Lisa milyen szép, viszont csak 2018 óta XD

Ugyanis ha bárki megnézi a listákat, korábban egyáltalán nem sorolták a szép idolok közé, viszont annyira népszerű lett, hogy az már rányomta a bélyegét a szépségére is. Mert mint tudjuk, hogy a szépség az népszerűségfüggő. Tiszta vicc az egész, Na mindegy. Valahogy Irene és Tzuyu a kezdetektől a legszebbeknek voltak kikiáltva, nem volt szükségük ehhez egy DDU-DU DDU-DU című számra. XD

De ez csak az én véleményem. Illetve tényleg érdemes ezeket a listákat megnézni évről évre.

Érdekes, hogy mikor olyanoknak mutogattam az idolokat, akik nem is ismerték őket vhogy egyik sem Lisa szépségét emelte ki. Az, hogy vkiért betegesen rajongunk, az ne vakítson már el ennyire. Lehet rajongani, de vicc, hogy már egy ésszerű lista nincs sehol mert az első négy helyen tuti, h a 4 Blackpink tag áll. Mindegy, hogy milyen listáról beszélünk. Kiváncsi leszek, hogy a legjobb pasi listán mikor lesznek ők az elsők XD Jah bocsi ott Jungkook verhetetlen. Mert... Ja tudom, mert népszerű.

Lehet nyugodtan lepontozni, felkészültem rá, de ezt muszáj volt kimondanom.

2021. ápr. 16. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
75%

Hát szerintem ez egy elég egyenlő "harc", de a Red Velvetre szavazok, mert a Blackpink túlhypolás miatt ők úgyis kevesebbet kapnak. Pedig legalább annyra megérdemlik, mint a Blackpink.

Amúgy vannak olyanok akik úgy szavaztak h csak a Blackpinket ismerik? Mert ha igen, azt nem mondanám mérvadónak, ahogy ezt az előttem szóló is említette.

2021. ápr. 16. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
80%
Számomra Seulgi, Rosé, Jisoo és Jennie a legszebbek. Bár Jennie inkább csak szexuálisan nagyon vonzó.
2021. ápr. 16. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
79%

az a baj hogy nincs top 3 női idol mert amennyi kpop idol van és mindegyikben szinte de legalábbis jó néhányban tényleg vannak igazán szép lányok-nők amik szinte minden attributumnak megfelelnek de főként a koreai standardnak!

inkább itt már csak egyéni ízlések vannak

utolsóval egyet is értek miszerint jennie inkább szexuálisan nagyon nagyon vonzó de szerintem akik a legszebbek azok jisoo és irene

2021. ápr. 16. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
89%
Még egy szavazat a Red Velvetre. Ult bandám, de nem csak az elfogultság miatt, hanem Irene szerintem tényleg A visual. Az összes többi lány gyönyörű, a Blackpink tagok is, nekem Rosé mindig is az egyik legszebb idol lesz, de Irene az Irene.:D
2021. ápr. 16. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
84%
Amúgy tényleg minden bandában van egy vagy több különösen szép tag, népszerűségtől függetlenül.
2021. ápr. 16. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
76%

Ment a szavazat a Red Velvetre,egyenlítésképp :D amúgy a Bp-t jobban ismerem,de a Red Velvet-el is képben vagyok!

Számomra a Red Velvetből Joy a legszebb és az alakja is gyönyörű. Persze Irene és a többi lány is szép,de Joy-t senki nem veri nálam le!

Bp-ből Jisoo és Jennie között vacilálok,de ha már összességében nézzük (az úgymond internacionális ideált és nem a koreait) akkor Jennie mellett teszem le a voksom, tényleg elég szexuális kisugárzása van és szép lány is baba arccal.


De amúgy mindenki szép a maga módján :)

2021. ápr. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Szerintem Joy a legszebb, mert ő nem csak arcra szép, de az alakja is nagyon jó. Jennie szintén, bár Joy még nála is szebb szerintem. Mellettük pedig Irene még, aki gyönyörű.
2021. ápr. 16. 20:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!