Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szegedi Fecsó-nak is csak a...

Szegedi Fecsó-nak is csak a pénze miatt jut insta modell barátnő?

Figyelt kérdés
Mexikóba vitte nyaralni legutóbb a nőt. A médiából van ez a sok pénz?

2021. ápr. 8. 15:55
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
80%
Van ám rengeteg duci, telt alkatu Nő is. Ja az nem jó? Hat igen. Ugyanolyan felszines vagy
2021. ápr. 11. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
30%
Az ízlés miért felszínesség? Nálam mindig is alap volt a szuper külső, de ez mellé ott volt a szuper belső is! Hiába néz ki jól valaki, ha nem jött be az értékrendje, gondolkodása, stílusa, akkor game over.
2021. ápr. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
38%

#12

Mert, ga egy Nőnek fontos, hogy a pasi jól keressen, legyen egzisztenciája, akkor rogton fekszines goldigger. Ha egy férfi a túlsuly miatt elutasit valakit, akkor aaaaz nem felszines. Az rendben van!

- Pont ugyanolyan külsőség

2021. ápr. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
60%
Sok nő magasabbrendűségi komplexussal küzd. Most számít az ő véleményük?
2021. ápr. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Làttam egy interjút amiben arra a kérdésre, hogy hasonlít-e Vivienre megkérdezte Fecsót, hogy nem baj-e ha nem válaszol😁😁😁
2021. ápr. 12. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim válasza:
85%
Instán írt rá elvileg a nőre (mily meglepő, hogy ott találta ezt a műnőt). Most utánanéztem mert azt sem tudtam ki ez a Fecsó. És szerintem is helyes viszont a kisugárzása nagyon nem tetszik, a nője meg igen....úgy néz ki ahogy..gusztustalan, de ennek a férfinek úgy látszik ez a kacsaszáhú műbaba stílus jön be. Legalább azonos "agyi szinten" helyezkednek el.
2021. ápr. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
85%
Butácska feje van, meg rettentő alpári és proli gyerek szerintem. Amúgymeg szerintem neki sem mint a legtöbb magát mutogató embernek sincs annyi pénze amit mutat. Egyébként a 4-es kommentjének valóságtartalma hihetetlenül magas.
2021. ápr. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

Azt láttátok hogy hogy néz ki az említett nő a valóságban, insta filter meg faceapp nélkül?

[link]

2021. máj. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
82%
Nem akkora főnyeremény ám...
2021. máj. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
Láttátok a nőt a tv interjúban? Nem is úgy néz ki mint az instán. Ennyit a menő insta csajokról a zöme nem úgy néz ki mint a retusált képeken. Amit az instán látsz oszd el 10-el. A valóságban nézd a szép csajok ne a neten. A neten mindenki hazudik magáról. Ez a nő is az instán bomba baba a valóságban meg Rába Tímea 2.0. fagyás bőrű pufi fej. Kb mint a Görög Zita. Egyszer róla is láttam közelít és tiszta ragya volt az arca, nagyon csúnya.
2021. máj. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!