Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Sarka Katának jól állt a...

Sarka Katának jól állt a szőke haj?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



2021. márc. 29. 21:13
A kérdező szavazást indított:
Sarka Katának jól állt a szőke haj
Sarka Katának nem igazán állt jól a szőke haj
17 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
40%
Délután még az amerikai először zöld hajú énekesről volt, msot a ahjszínekről fogod tolni?
2021. márc. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
68%
A kopasz fej állna neki a legjobban.
2021. márc. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem áll jól neki egyáltalán.

Saját eredeti hajszínével viszont gyönyörű. Mégha mondjuk például van 1-2 ősz hajszála is esetleg, akkoris hagyja meg az eredetit, az eredeti hajszínével gyönyörű. Vagy, én most nem tudom pontosan, milyen színű az eredeti haja, de szóval szerintem ezek a fekete, sötétbarna ezek gyönyörűen mutatnak rajta. Úgyhogy szerintem ne fesse a haját, és úgy mindig gyönyörű lesz, még ha akár vannak is már ősz hajszálai, nem baj, jól van az úgy, de tehát ez a fajta szőke, ami itt a képeken van, nagyon nem az ő színe szerintem. Tehát szerintem ne fesse a haját, és akkor így természetes verzióban mindig gyönyörű lesz. :) Természetes, vagy természetes hatású, mert mondom, most nem ellenőriztem le, hogy barna, vagy fekete az eredeti hajszíne, de szóval szerintem azok jól állnak neki, ez a fajta szőke pedig egyáltalán nem sajnos.

2021. ápr. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!