Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miert csufolja mindenki Darai...

Miert csufolja mindenki Darai Andi - alias manker-t a homlokàval?

Figyelt kérdés
2021. márc. 18. 11:57
 1/9 A kérdező kommentje:
Mikozben tok szep no, es harmonikus az arca
2021. márc. 18. 11:57
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem egy borzasztóan ocsmány csonthalmaz, de mindenkinek más a szép.
2021. márc. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
82%
Mert ronda.
2021. márc. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Én nem hallom sehol hogy csúfolnák. Mi ez óvoda? Amúgy tényleg ronda a csaj. De úgy egyben. XD
2021. márc. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
Mert egy átlag alatti csontváz, akit kaszamarha kivakart a nyomorból es azt hiszi ez mar olyan nagy dolog... belül mindkettő egy proli
2021. márc. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
63%
Nem tudom, szerintem sem szép nő, de eszembe nem jutna csúfolni. Gondolom a 16 éves gyerekek irogatnak neki.
2021. márc. 19. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
31%

Semmi extra a csaj. Én nem csufolnam, tényleg nem tehet róla hogy vékony. Én is az vagyok és nem tudok hízni.

Inkább az idegesítő hogy pár perces videó folyamokat csinál arról hogy éli a mindennapjait. De ebben sem ő a gaz hanem aki erre vevő, akik miatt csinálja

2021. márc. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem az arca szép.

Testre viszont borzasztó. A jól beállított ruhás képeken nagyon csinos!! Viszont ha felkerül róla olyan kép ami pillanatfotó, na ott látszik mennyire sovány.


Viszont viselkedésre Kaszával együtt borzasztóak. A nagyképű, lenéző, minden jobban tudó szöveg megy. Követőkre is mondtak már olyan rondákat, hogy csak néztem. Bezzeg mikor az új zenét kell hirdetni, akkor jók a követők... Szóval a viselkedésük sokkal kellemetlenebb, mint a nagy homlok.

2021. márc. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Most komolyan, ha valaki tulsulyos, annak mindenki olyanokat ir, hogy nem számít a súly, stopbodyshaming stb. De ha valaki vékony akkor az szabadpréda? Nemár srácok, nem tehet rola, hogy vekony...
2021. ápr. 13. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!