Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit kezdjek hogy olyan legyek...

Mit kezdjek hogy olyan legyek mint Gápsár Győző ?

Figyelt kérdés
Légyszives normális válaszokat kérek!Már kiskorom óta olyan akarok lenni de még 16évesen szoktam dolgozni amit nem kellene meg értek minden munkához de Győzike az nem ilyen ő nem dolgozott,nekem vannak álllatok disznó,tyúk,kecske,kutya .Én nem hentesnek tanulok mint ő hanem burkolónak valaki tudna nekem segíteni hogy hogyan kezdjem el 16 évesen?Nem most szeretnék az lenni hanem ha felnőtt leszek teljesen!
2021. márc. 18. 07:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Játszd el a retardáltat. Vicc nélkül.
2021. márc. 18. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Gyenge probalkozas ocskos, nem volt valami vicces. Inkabb szerezz baratokat, hogy ne itt kelljen lognod egesz nap.
2021. márc. 18. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

#1 - Alapíts mulatós, cigány tematikájú zenekart.


#2 - Vegyél zebramintás, vagy fekete-fehér színű berendezési tárgyakat.


#3 - Vegyél majd a gyerekednek egy ovis méretű vécét, amit a normál méretű mellé telepítesz.


#4 - Szerződj le az egyik bulvár tévécsatornával és forgassatok le egy sikeres valóságshow-t, melynek a neve a te keresztneved legyen.


#5 - Legyen minden hónapban legalább egy botrányod.


#6 - Legyél cigányos, de ne túl cigányos.


#7 - Rikácsoljatok a feleségeddel napi 2 órát legalább.


#8 - Vegyél fel takarítónőket és hagyd, hogy berúgjanak minden nap.


#9 - A valóságshow-ból ne felejtsétek ki az utólag felvett monológokat, mely fontos a gondolatok tisztázásáért, máskülönben az egész műsor csak egy katyvasz lesz és senki nem tudja, miből indult ki a konfliktus.


#10 - Háborúzz a testvéreddel.


#11 - Legyél te a leghigiénikusabb cigány az egész világon.

2021. márc. 18. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
😂 😂
2021. márc. 18. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyelvtan már megvan 😂
2021. márc. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sorvaszd el az agyadat.
2021. márc. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!