Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mikor megy már Aurelio börtönbe?

Mikor megy már Aurelio börtönbe?

Figyelt kérdés
2019-bem 5 évet kapott első fokon, majd a 2020-ra ígért másodfokról nem jött le semmilyen hír. Már rég 2021 és továbbra is a tévében majomkodik. Miért nem cikkeznek róla? Nekem ez gyanús.
2021. febr. 26. 21:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%

Valószínűleg húzzák, halasztják sok minden miatt, többek között a pandémia miatt is.


Viszont van egy olyan sejtésem, hogy csak felfüggesztettet fog kapni.


Valószínűleg csak azért iratkozott be Magyarország egyik leggyengébb egyetemének, egyik legkönnyebb szakjára hogy érvelhessenek azzal a védőügyvédjével, hogy mennyire megváltozott és felelőség teljes felnőtt férfivá vált.

2021. febr. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
30%
Magyarország egyik leggyengébb egyeteme a SZTE? :D Jót mosolyogtam ezen az ostobaságon
2021. febr. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
7%

"Marcus Aurelius római császár a markomannok és kvádok ellen indított második hadjárata végén, talán pestisben halt meg Vindobona városában (180. március 17.)."


Hogyan zárhatnak börtönbe egy halott 2000 éve halott embert és hogyan járhat egyetemre? Vagy valamiről lemaradtam?

2021. febr. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
2. Hát az edző szak nem valami nívós...
2021. febr. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
48%
De amúgy azt hittem, hogy a TE-re vették fel...
2021. febr. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
93%
Amúgy vicces lehet otthonról tanulni egy ilyen szakot.
2021. febr. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

No, van itt egy kis keveredés...


4 évet kapott + 3 év közügyektől való eltiltás (elsőfok), amihez jön az előtte kábítószer birtoklás miatti 1.2 év (utóbbi felfüggesztett volt, de így már a kettő össze fog adódni, tehát 5 év 2 hónap a börtön).


Ebből következik, hogy felfüggesztett biztosan nem lesz a jogerős ítélet ebben az ügyében, ahogy előbbre írta valaki, hiszen már volt egy a kettő pedig kizárja egymást.


A második tárgyalás 2020.decemberében lett volna, de covid miatt tolódik.

Szerintem ettől függetlenül is még minimum 2 év mire jogerős ítélet születik, mert fellebbezni fog az ügyvédje a végtelenségig.

2021. márc. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem csak egyszer lehet fellebbezni? Végül is mindegy. Mondjuk nem értem miért jobb halogatni az elkerülhetetlent, mint inkább túl lenni rajta. Én biztos minél előbb le akarnám tudni az egészet.
2021. márc. 29. 23:09
 9/12 anonim ***** válasza:

Nyilván nem SZÓszerint értettem... :D

Az volt a lényege, hogy minden lehetőséget kihasználnak, amit lehet /jogilag/ és tekintve hány év telt el a cselekmény óta és még csak elsőfokú ítélet van nem kell sok ész hozzá lássuk jogerős ítélet nem idén lesz SŐT... + covid miatt amúgy is mindent tolnak ez most neki kedvez, bár azt én sem értem pszichésen miért jobb így, nekem sokkal megterhelőbb lenne szóval ebben egy véleményen vagyok veled.

Valószínűleg ő tényleg biztos benne nem kell bevonulnia ezért nem érdekli ketyeg az óra csak azt felejti el, amit már feljebb leírtam. A bíró egyszerűen nem tud mást adni, mint letöltendőt ha egyszer felfüggesztett alatt követte el a másikat ( max a mértéke változhat).

Kivéve ha nem emberrablás lesz az "új" vád (amin ügyködnek, hogy elfogadja a bíró ), de akkor kezdik az egészet előről szóval megint évekbe fog telni mire jogerős ítélet születik. Kész brazil szappanopera. :D

2021. márc. 30. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Szépen jósoltatok, de nem jött be:D

Most született jogerős ítélet

2021. nov. 26. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!