Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek Tücsi...

Mi a véleményetek Tücsi tiktok videója körüli felháborodásról?

Figyelt kérdés
2021. febr. 24. 22:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Link?
2021. febr. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

uuu nagyon gáz volt az a video, megértem, hogy jól kiosztották

ott mindent elárul magáról, prolisan viselkedett

2021. ápr. 25. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
De mi volt? Sehol nem találom, ezért meg nem szeretnék tiktokra regisztrálni ! Írja meg valaki :) köszi
2021. ápr. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
56%

tiktokon es instara is kirakta, kb másfel napig volt kinnt, aztán gyors levette mert szétoltották a követői, hogy atomgáz

hát az is volt, kb én égtem helyette, pedig fiatalabb vagyok nàla, de szerintem is nagyon csitrilànyosan viselkedett

kèpzeld el ûgy mint mikor egy 14 èves èletèben először buliba megy, bebaszik, idióta lesz a piától, dől-borul, röhög mint a fakutya, mert nem uralja a piàt...., közben meg üvöltött egy jàtèkmikrofonba meg rohangàlt fel alà a lakàsban, mint az ovis kislányok, széttette a lábait egy fekete, mini, selyem spagettipántos hálókombinéba, csak nèztem, mondom mi van anyuka besokallt a gyed alatt, persze a férje sehol, valami ismeretlen barátnőjével partiztak otthon mikor Nara már aludt 😳

és még a videoba feltette a kérdést, ha tetszett a video likeoljátok, mi már várjuk a folytatást 😳

a többi kommentelő írta neki azonnal vedd le ezt ha nem akarod, hogy kiábránduljunk belőled... nevetséges vagy, nem ugy viselkedsz mint egy anyuka hanem mint egy szeleburdi tini

másnap mindkét helyről kitörölte...

2021. máj. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!