Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit szóltok a rajzomhoz? Min...

Mit szóltok a rajzomhoz? Min kéne javítani?

Figyelt kérdés
[link]
2010. aug. 16. 20:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Jóez.Talán mosolyoghatna.
2010. aug. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
int laikus azt mondom nagyon jó.Bár a szája nem tetszik.Úgy néz ki, mintha iszonyatosan szenvedne.De ha ez volt a célod, akkor nem szóltam.
2010. aug. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

az arckifejezését nem értem... mintha undorodna vagy mint ahogy az előző mondja, mintha szenvedne.

de attól még nagyon szép rajz :) örülnék ha így tudnék rajzolni!

amúgy megan foxot ábrázolja? :D vagy csak hasonlít rá?

2010. aug. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Nekem kivételesen nem a száj tűnt fel legelőszőr! Hanem, hogy az orr mögötti arcrész egy kicsit lehetne sötétebb, mert így egybefolynak!

AMÚGY NAGYON KLASZ LETT! ÉN IS PRÓBÁLKOZOM PORTRÉ RAJZOLÁSSAL, DE AZT HISZEM TE NAGYOBB SIKERREL JÁRTÁL! :)

2010. aug. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Tehetséges vagy! Persze van még mit javítani, az orr alatti részen, meg az orron, de nagyon ügyes vagy. A test tökéletesen van megrajzolva. Hány éves vagy?
2010. aug. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a pozitív visszajelzéseket, ahogy leveszem az arcra kell akkor rágyúrnom, egyébként 20 múltam
2010. aug. 16. 21:22
 7/10 anonim ***** válasza:
valaki állt modelt?xD am szép nagyon a szája hátt hamár igy csináltad akkor kicsit sexysebbeen kellet volna nade mind1 BRAVOO
2010. aug. 17. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

ez a megan fox akar lenni ?

am az orra nem tetszik am nem rossz

2010. aug. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

[link]

Gratulálok! Hasonlít az eredetire, de mégis egyedi mint rajz. A száját nyílván azért csináltad olyanra mintha szenvedne mert a képen is így van. Ügyes rajz, ha javítassz rajta még egy kicsit, szerintem tökéletes.

2010. aug. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nagyon jól árnyékolsz. Szénnel csináltad? :)

Egyébként nekem is a szája tűnt fel, valahogy ferde lett

2010. aug. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!