Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi lesz a ragasztós hajú nővel?

Mi lesz a ragasztós hajú nővel?

Figyelt kérdés

Nem tudom, ismeritek-e, de a Tik tokon volt, hogy hajspray helyett ragasztót tett a hajára. Az orvosok sem tudnak rajta segíteni. Lehet hülye kérdés, de nem tudják nullásgéppel leborotválni?


Cikk a nőről: [link]



2021. febr. 9. 11:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha megkötött a fején mint a beton azt nem viszi a nullás gép.
2021. febr. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Gondolom a fejbőre is ragasztós lett így lenőni se tud lehet.
2021. febr. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Sajnálom szegényt. Akkor mi lehet a megoldás? A ragasztó oldódik gőzben, de gondolom ez olyan erős, hogy nincs az a gőz, ha mégis, akkor olyan erős lenne hogy égési sérülést szenvedne.
2021. febr. 9. 11:28
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A ragasztós cég ajánlott neki valami megoldást, de azok is mondták hogy több hónap mire hat
2021. febr. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Kopogott a feje ahogy matatott rajta. Remélem valahogy fel tudják neki oldani valamivel mert szerintem az a sok kemikália ami a ragasztóból jön nem jó a fejbőrének :/ #gorillagluegirl
2021. febr. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Sikerült leszedni a fejéről a ragasztót.


[link]

2021. febr. 14. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen, olvastam. A copfját le kellett vágni, de a haja megúszta károsodás nélkül.
2021. febr. 14. 08:50
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem is értem miért gondolta egyáltalán, hogy ez egy jó ötlet lehet.

Amúgy azt néztem mikor leszedték neki, hogy semmi megkönnyebbülés vagy valami, tuti kattant az a nő.

2021. febr. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!