Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek cschannelel mi...

Szerintetek cschannelel mi történhetett?

Figyelt kérdés
Csak mert rég nem láttam YouTube-on.

2021. febr. 2. 00:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Hmmm... Különös. Most, hogy mondod, tényleg eltűnt, hiszen a legutolsó videója 13 hónapos már... Nem jellemző, hogy valaki ekkora nézettség és feliratkozószám mellett eltűnjön minden nyom nélkül. Én ugyanazt tudom elképzelni nála, mint anno FreddyD-nél: Olyan élete lett, ami mellett nem tudott volna már videózni. A srác valószínűleg valami komolyabb iskolába mehetett továbbtanulni, mást nagyon nem tudok róla elképzelni, hiszen ahhoz túl fiatal, hogy családja legyen, ha meg meghalt volna, vagy más komolyabb baja lett volna, arról már beszélne a többi YouTube-os. Vagy egyszerűen csak elege lett az egész videózásból és ennyi.
2021. febr. 2. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

És hogyha megunta volna a videózást vagy elege lett volna akkor csinált volna videót róla vagy bármi?

Ez igaz hogyha bármi baja lenne akkor már a youtube közösség beszélne róla...

2021. febr. 2. 00:43
 3/4 anonim ***** válasza:

Amíg írtam a kommentem, addig eszembe jutott VK Dániel (avagy Gyovai Dániel) esete is. Ő is eltűnt, bár neki nem volt ennyire nézett a csatornája. Senki se tudja, mi van vele, ahogy Balázzsal se.


A Középsuli sorozatra emlékszel? Egyszer az egyik szereplővel találkoztam (a félénk, de okos, stréber strácot alakította a sorozatban) diákmeló közben, aki szintén eltűnt a sorozatból egyik pillanatról a másikra. Egyébként egy nagyon művelt, tájékozott, választékosan beszélő srác volt ő, imádtam hallgatni a gondolatait. Ő is megmondta, hogy könnyen, de tényleg könnyen elege tud ám lenni az embernek ebből az egészből.


Szerintem Balázsnál is ez lehetett. Igazából ha valami suli miatt hagyta volna abba a CSChannel-t, akkor biztosra veszem, hogy leforgatott volna egy utolsó videót a nézőinek, ahogy FreddyD tette 10 éve. Én nekem nagyon az a gyanúm, hogy komoly kellemetlenségei voltak a magánéletében a videózás miatt, amit végülis nem akart nyilvánosság elé vinni és ezért a könnyebb utat választotta. Nem tudom, hogy tényleg ez-e történt-e nála, de nem ítélem el, ha esetleg igen. Az is furcsa, hogy az utolsó videója pont 2019 év végén került fel. Érdekes...

2021. febr. 2. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
58%

"Nem jellemző, hogy valaki ekkora nézettség és feliratkozószám mellett eltűnjön minden nyom nélkül."


Dehogynem, rakás befulladt csatorna van, rájönnek, hogy nem fizet a jutub a nézettségre, a többieknek meg nem abból vagy nem csak abból van jövedelmük, olyan is sok van aki nem is a pénzért csinálja...

2021. febr. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!