Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi ez a nagy dráma most...

Mi ez a nagy dráma most Charli D'amelio körül?

Figyelt kérdés
Alapvetően nem annyira ismerem a csajt, nem vagyok a fanja… Aki használ tiktokot biztos vagyok benne hogy találkozott már Charli fanokkal, kamu hírekkel. Na most lehet ez a kettő van összekötve? Lényeg annyi hogy kb 2hete az egész foryoum abból áll hogy:"uraisten Charli abbahagyja miattatok utálkozók" és odacsatolnak mellé egy Twitter bejegyzést amit ELVILEG Charli írt ki. Én felkutattam 2020elejéig a tweetjeit, de nem találom. Mondjuk ha tényleg abbahagyná nem csodálkoznák, sokakat tett tönkre a korai hírnév… Kamu az egész? Tényleg a csapból is ez folyik… btw ha nem tudsz értelmesen válaszolni akkor szia. Tényleg csak érdekelxd

2021. jan. 29. 17:56
A kérdező szavazást indított:
Igaz (akkor írd is le a storyt pls)
Kamu az egész megint
9 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
17%
Az ki?
2021. jan. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Nem tudom de nem sajnálnám, már bocsánat. A fanjai mind 7 és 9 év között mozognak akiknek ez a ,,menö”. Igazából folyamatosan van körülötte valami botrány mert szerintem néha már már undorítò és visszataszító amit az a csaj csinál (pl. vokt az a chef-es botrányuk Dixie-vel aki szintén nem semmi). Eljátsza hogy milyen jòlelkü meg cuki de nagyon elhiszi magáról. Megpròbálok utána nézni, ha találok valamit írok.
2021. jan. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
7%
Az meg ki?
2021. jan. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#1 #3 egy 16éves lányka, aki igazából táncolással lett híres. Keressetek rá, nézzétek meg róla pár videót (seggrázásveszély)…
2021. jan. 30. 08:47
 5/6 A kérdező kommentje:
#2 köszönöm szépen az értelmes választ:)
2021. jan. 30. 08:48
 6/6 anonim ***** válasza:
84%
Milyen chef-es botrány? Lemaradtam
2021. márc. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!