Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Valaki már vett jegyet Justin...

Valaki már vett jegyet Justin M. o-i koncijára?

Figyelt kérdés
2010. aug. 15. 20:58
 1/8 anonim ***** válasza:
remélem nem jön az a kis féreg, de ha jönne se mennék akkor sem ha utánam dobnák a jegyet-.-"
2010. aug. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem,és nem is fogok.
2010. aug. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ne írkáljatok ijeneket!!! Csak az írjon, aki vett vagy venni fog!!!
2010. aug. 16. 19:11
 4/8 anonim ***** válasza:
én már vettem jajj aligvárom imádom Justintt
2010. aug. 17. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mikor volt egy szavazás én Észak-Koreára szavaztam ... kár h végülis nem oda megy XD
2010. aug. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia uccsó előtti! :) Mennyibe kerül a jegy? És hogy lehet rendelni? Leírnád? Nagyon megköszönném!!!
2010. aug. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Vegyük most példának Lady Gagát --> [link]

Ha megnézed a linket azon le van írva a helyszín,az időpont és a jegyárak (a jegyárakhoz csatolt számok az alaprajzon lévő zónák számát jelöli),ha lejjebb mész az oldalon megtalálod az alaprajzot,ami be van osztva zónákra.Mondjuk ha te a kék zónában akarsz lenni a színpad előtt,akkor az árát megtalálod az alaprajz jobb felső sarkában.Megkeresed a zónádnak megfelelő színt és leolvasod az árát.Ha teljesen leviszed a csúszkát ott meg tudod rendelni a jegyet.

2010. aug. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
h veted meg amikor fél év mulva lesz? még nemis árusitják sztm
2010. okt. 30. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!