Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ki a lány a képen?

Ki a lány a képen?

Figyelt kérdés

Egy ilyen kamu hirdetésnél dobta fel ezt a fotót, olyan ismerős ez a lány valahonnét...

[link]



2021. jan. 25. 16:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor neked kéne ismerned :D

Rákerestem a képre a Google-lel. Nem egy híres alak.

2021. jan. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Arcra kicsit a Halálos Iramban második részében lévő csajra hasonlít de nem hiszem hogy az.
2021. jan. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Sarah Belliveau a lány neve. Nem híres, teljesen hétköznapi lány scbelli néven megtalálod instagrammon. Ezt a képet pedig egy Logan Weaver nevű "fotós" készítette róla.
2021. jan. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Eva Mendes miatt lehet ismerős
2021. jan. 26. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, ő szerepelt a filmben, is, most gyors ránéztem még az anyajegy is stimmel csak másik oldalt van neki.
2021. jan. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a választ! Tényleg ő az. Ti amúgy hogy találtok meg egy kép alapján ennyi infót? :D

Ja amúgy megvan kivel kevertem össze, azt hittem az Anne Hathaway nevű színésznő az, őt láttam valami filmben és rá hasonlított csak a név nem jutott eszembe. :D

2021. jan. 26. 17:36
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én Bing-be rákerestem a képre. (Bing képkeresőjét jobban szeretem a Google-nél, mert sokkal pontosabb) Ott már rögtön kidobott egy képet róla alatta a nevével. Illetve a képek között ott volt a fotós saját feltöltése, ott megtaláltam a fotós instagram fiókját, a képei között pedig a kép leírásába beírta a lány instagram felhasználó nevét. Bár szimplán a lány nevére keresve is már kidobja a Google az instagramját. 3. válaszoló voltam.
2021. jan. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!