Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Budavári Fülöp és Szalai...

Budavári Fülöp és Szalai Vivien együtt vannak?

Figyelt kérdés
Vagy csak együtt nyaralnak, mint barátok a Maldív-szigeteken?
2021. jan. 24. 10:35
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Gyerekkori barátok nem hiszem hogy együtt vannak
2021. jan. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi, nem tudtam :)
2021. jan. 24. 17:24
 3/9 anonim válasza:
70%

Ez a szalai viven, levente volt es atoperaltatta magat, errol senki nem halott?Napiszaron is volt fent.. sovany kis ratyi volt a gyerek es ebbol lett a Vivien, de a vicc h semmit nem talalni a neten rola.

Amugy az a Budavari meg egy kis ratyinak tunik, es meg is kerte a “csaj” kezet, csak erdekes hogy nem tudta hogy ferfi volt az imadott Vivienje?

Hanyok ekektol az influlenszerektol, semmit nem tettek le az asztalra, nyomorult ex celebek meg negativ reklamokbol lett nagy koveto taborral rendelkezo emberkek..Mindegyik disz kocsog meg lotyok, es erre van igeny, aztan nagy cégek ezeket keresik meg hogy reklamozzanak ezt meg azt.Lassan kulon sulis kepzes lesz ez hogy muprostik meg kiscsirak egesznap posztoljak a tokeletes eltuket xD

2021. febr. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én tudtam például hogy Vivi fiú volt de szerintem nagyon normális, mikor volt ez a Bish botrány hogy Bish elmondta mindenkinek hogy Vivi fiú volt akkor Vivi végtelen kulturáltan,normálisan kezelte ezt az egészet. Nagyon szimpatikus lett akkor nem ezt érdemelte volna. A másik meg hogy szerintem nem latszik hogy fiu nagyon szep,nőies, Bish biztos azért is mondta el mert valamennyire féltékeny is volt ra. Budavári egy más téma ő büdös nagy pofont érdemelne az egyik legidegesitobb magyar influenszer. Állítólag meleg por.-ban is szerepelt, ez az “eljegyzés” tuti azért volt hogy eltereljék az emberek figyelmét a ratyiságról
2021. febr. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Tudsz errol valami infot?Valami remlik nekem is, de semmit nem talalok..A Baratnom nem akarja elhinni h pali volt, meg 1-2 haverom sem.. Bish video nincs meg?Vivi amugy tagadta?
2021. febr. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez az hogy egy percig nem tagadta ezért így sajnáltam meg nagyon. Az instáján van egy “🙃” highlight ott ír erről. Őt nem kéne bántani tenyleg, végtelenül normális lány
2021. febr. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Nem talalom
2021. febr. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nincsenek egyutt. Fulop meleg amugy is.
2021. máj. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jól írták előttem, Fülöp meleg. Jó magam is voltam vele.
2021. nov. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!