Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Lil Peep milyen politikai...

Lil Peep milyen politikai ideológiát vallott főként és hívő volt?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy van anarchista tetoválása, de nem tudom pontosan, hogy anarchista volt-e.

2021. jan. 22. 11:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nihilista volt, nem hiszem hogy bármilyen politikai vagy vallási vonulat érdekelte volna.
2021. jan. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 __.d0r1na.__ ***** válasza:
sátánista volt (ha megnézed egy fordított kereszt volt a nyakán,de amm keres s rá és ott is leírják)
2021. jún. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Azért mert divatolásból egy sztár magára tetováltat egy fortdított keresztet még nem lesz sátánista. Mellesleg semmi konkrétat nem találok arról hogy ő ténylegeseng gyakorló sátánista lett volna, plusz a dalszövegeiben sem hivatkozik soha a sátánra mint pozitív entitásra.


A "high school" c. számában pl van egy olyan rész hogy kérlek imádkozzatok értem. Egy gyakorló sátánista tényleg leír ilyet hogy imádkozzanak érte?


Szerintem köszönő viszonyban nem volt sátániumussal, max az élénk fantáziájú kistini rajongók látták ezt bele. De ha van erről valami hitelt érdemlő forrás szívensen elovlasom.


[link]

2021. jún. 28. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!