Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek helyes ez a kínai...

Szerintetek helyes ez a kínai színész?

Figyelt kérdés

[link]


Xiao Zhan


Én teljesen odáig vagyok érte



2021. jan. 21. 12:49
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Az egyetlen dolog, ami szamit, hogy neked tetszik-e. Az izles teljesen szubjektiv. Nekem van egy jo baratom, akinek az azsia lanyok jottek be. Most Tajvanon el, angol tanarkent dolgozik, van egy gyonyoru tajvani felesege es egy szep felver kislanya. Semmi sem lehetetlen.
2021. jan. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

Ez nagyon szép válasz!

Persze nekem esélyem nem lenne ennél a színésznél, egy az hogy elvileg meleg, a másik meg hogy én nagyon messze állok a kelet-ázsiai női szépségideáltól :D úgy +40 kilóval messzebb :D

Csak szerintem eszméletlen gyönyörű ez a színész, tudom férfiakra nem használják ezt a szót, de érdekelt volna más is tartja-e legalább kicsit helyesnek őt itthon. Tudom, eleve a lányos arcú fiúk itthon nem menők. Eleve tavol-keleti filmeket/sorozatokat, nem is vetítenek szinte itthon, az elején nekem is teljesen idegen volt az arcuk.

2021. jan. 23. 22:54
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Az azsiai ferfiak szeretik az europai noket. En a helyedben ellatogatnek Azsiaba vagy akar egy nyugati nagyvarosba, ahol szinten sok a kelet-azsiai. (Majd, amikor lehet utazni) Szerintem meg fogsz lepodni, mennyire nepszeru leszel :)
2021. jan. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
:D köszi! Ezt nem tudtam! Saját tapasztalat egyébként? Nagyon jó lenne egyszer elmenni Japánba, vagy Dél-Koreába!
2021. jan. 23. 23:08
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Ázsiában sajnos még nem jártam, de Angliában élek, és itt jöttem rá, hogy mennyire változatosak az emberek, ízlések es a párok is. Rengeteg fehér lányt látok kelet-ázsiai férfival. Egy kínai srác ismerősöm is nemrég házasodott össze egy fehér angol lánnyal. Sajnos az esküvőre nem tudtam menni, a vírus miatt, de nagyon aranyos pár. Szóval biztos vagyok benne, hogy Te is fogsz találni valakit, csak jó helyen kell lenni. Lehet nem pont azt, aki a képen van, de hasonlót biztosan.
2021. jan. 24. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Nahát :D nagyon meglepett amit írtál, általában a fordítottját hallani, hogy a nyugati férfi elmegy kelet-ázsiai feleséget szerezni magának, mert ők sokkal "engedelmesebbek".


(Nekem egyébként van párom, illetve komoly kapcsolatom, de ettől még a nézni szabad elvet vallom :D)

2021. jan. 24. 12:21
 17/23 anonim ***** válasza:
81%
Őszintén szerintem nem hasonlít lányra nem tudom ti milyen lányokat ismertek, ha azt mondjátok hogy ő lány. Hihetetlen, hogy még mindig az a "menő" duma, hogy még a szemük se áll jól, nem unjátok màr? Szerintem az a lényeg, hogy neked tetszik. Mindenkinek más az ízlése.
2021. jan. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem sem hasonlít lányra, inkább olyan kisfiús. Édes a mosolya😍.

Én sem értem, hogy miért kell így megnyilvánulnia egyeseknek, mindenkinek más az ideálja.

2021. jan. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
A mosolya nagyon szép 😍 Amikor a színpadon elmosolyodott, a lányok egyszerre kezdtek sikítani
2021. jan. 28. 22:53
 20/23 A kérdező kommentje:
2021. jan. 28. 23:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!