Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Patrik Swayze vel kapcsolatos...

Patrik Swayze vel kapcsolatos kérdés, szerintetek mi az igazság?

Figyelt kérdés

Előre is elnézést kérek, nem akarom az emlékét bántani. Tiszteletem, szerettem, megsirattam mikor meghalt. De azt szeretném kérdezni, hátha valaki olvasta a felesége könyvet, mi az igazság?

Tényleg nem csalta meg a feleségét, egy ilyen bálvány?

Ha nem, hogy lehet, hogy azt mondták róla, szerette a férfiakat?

A másik. Alkoholista is volt, a felesége állítólag azt nyilatkozta, emiatt el is hagyta, mert ember, állat veszélyben volt ilyenkor mellette.



#Patrik Swayze
2021. jan. 18. 16:33
 1/7 anonim ***** válasza:

1.

"Tényleg nem csalta meg a feleségét, egy ilyen bálvány?"

Rákerestem a könyben a megcsalás szóra, 1 említést találtam:


"Patrick was like the perfect “bad boy.” Charming, unpredictable, exciting, and sometimes unreliable. Now, most women I know have devastating experiences when they get involved with bad boys. Bad boys cheat, treat them badly, leave and don’t call . . . not Patrick. He could drive me crazy and that’s what bad boys do, but he could also be faithful, commit fully, and love fiercely without question for over thirty-four years. He was like a wild bird who let himself be tamed but somehow always remained wild. Or, appropriate for his Leo astrology sign, like a lion, big and dangerous, yet relaxed and cuddly as he lies there, surveying his kingdom. His kingdom. Him as the center of the world.

And I was his queen. His “Bad-Ass Goddess,” as he liked to call me."

Lisa Niemi Swayze: Worth Fighting For - Love, Loss and Moving Forward (2012)


"Patrick olyan mint egy tökéletes "rosszfiú". Elragadó, kiszámíthatatlan, izgalmas és néha megbízhatatlan. A legtöbb nő, akit ismerek fájdalmas tapasztalatokat szerzett ha rosszfiúkkal állt össze. A rosszfiúk hűtlenek, rosszul bánnak a nőkkel, eltűnnek és nem telefonálnak... de Patrick nem ilyen volt. Néha a plafonon voltam tőle, mert a rosszfiúkkal ez jár de ugyanakkor tudott hűséges lenni, teljesen elkötelezni magát valaminek és vadul szeretni, kérdés nélkül harmincnégy éven át.

Olyan volt mint egy vad madár, ami, hagyta, hogy megszelidítsék de valahogy mégis vad maradt. Vagy, hogy az oroszlán csillagjegyének megfelelőbb hasonlatot használjak, olyan volt akár egy oroszlán, nagy és veszélyes de mégis nyugodt és bújós, ahogy ott fekszik és szemléli a királyságát. Az ő királyságát. Amiben ő áll a világ középpontjában.

És én voltam a kirlynője. Az ő "vagány-istennője", ahogy szeretett hívni."

Lisa Niemi Swayze: Érdemes küzdeni - Szerelem, Veszteség és Továbbállás (2012)


2.

"Ha nem, hogy lehet, hogy azt mondták róla, szerette a férfiakat?"


Rákerestem a könyvben pár a homoszexualitáshoz köthető szóra, de semmit nem találtam, ami alátámasztotta volna a feltételezést.

Az angol Wikipédia oldala sem tesz említést ilyesmiről.


3.

"A másik. Alkoholista is volt, a felesége állítólag azt nyilatkozta, emiatt el is hagyta, mert ember, állat veszélyben volt ilyenkor mellette."


Lisa ír róla, hogy Patrick és az alkohol sosem nem volt jó társítás.

Lisa csatlakozott a Névtelen Alkoholistákhoz. Van ilyen lehetőség azoknak, akik egy családtagjukon szeretnének segíteni.

Patrick angol Wikipédia oldalán olvasható, hogy a 90-es években volt alkohol elvonó kúrán.


Az elhagyás altt mit értesz?

Patrick haláláig házastársak voltak.

2021. jan. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Egy évre kulonkoltozott tole az ital miatt!

Ezeket olvastam a neten.


Az emlitett konyvet hol lehetne elérni magyar nyelven?

Sajnos nem tudok angolul!

2021. jan. 18. 20:24
 3/7 A kérdező kommentje:
2021. jan. 18. 20:32
 4/7 A kérdező kommentje:

[link]

Sajnos ilyeneket olvasni rola!


Ezert lennék kiváncsi ,mit irt rola a felesege!

Aki ugy tudom már megint férjhez ment!

2021. jan. 18. 20:37
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem tudok róla, hogy elérhető lenne a könyv magyarul.

Az angol Wikipédia oldala szerint valóban férjhez ment.

2021. jan. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Bocsanat,nem homo,hanem bi!Rosszul irtam!
2021. jan. 18. 21:15
 7/7 anonim ***** válasza:
Keresés alapján biszexualitásról sincs semmi a könyben.
2021. jan. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!