Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Charli D’amelio-nál most mi...

Charli D’amelio-nál most mi miatt van bortány?

Figyelt kérdés
Bocsi,lemaradtam és nem értem mi van.
2021. jan. 2. 22:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig az éttermesre gondolsz vagy a legújabbra ami szerint elutaztak valahova?
2021. jan. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
én egyikről se tudok.elmeseled legyszi?
2021. jan. 2. 23:20
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőben valami reality-féle videót forgattak egy étteremben és mindenki kiakadt mert Charli testvére Dixie kiköpte a csigát, amit felszolgáltak neki (nem mondták meg előtte, hogy csiga, ismerték a szakácsot aki meg akarta viccelni őket) Charli meg tett egy megjegyzést, hogy örül a nem tudom mennyi követőjének, de örült volna, ha év végére meglenne a 10 millió, azt hiszem? És erre az egész internet elkezdett hisztizni, hogy mennyire hálátlan.


Másik mostani: csináltak egy collabot Charliék James Charlessal, ami nyilván azt jelenti, hogy az egyiknek át kell menni a másikhoz. Csak ugye Kaliforniában vannak a legnagyobb korlátozások a pandémia miatt és mindenki kiakadt, hogy mennyire felelőtlenek és rossz példát mutatnak azzal, hogy ide oda mennek a karantén alatt. Ezen kívül Charliék úgy döntöttek, hogy a Bahamákra mennek kirándulni ami megint csak utazás a vírus közepén. Kb ennyi.

2021. jan. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A legújabb "botrányukról" sokat nem tudok, de már az első botránynál is velük volt James Charles, ugyanis ott nem étteremben forgattak, hanem a saját lakásukban indítottak egy vacsorás beszélgetős videósorozatot ahol minden epizódban más vendéget és szakácsot hívnak hozzájuk és James volt az első epizódban. Ott hogy-hogy nem akadtak ki az emberek azon, hogy korlátozások alatt átjárkálnak egymáshoz?
2021. jan. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!<33
2021. jan. 3. 00:52

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!