Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Tetszik Nektek B. Nagy Réka...

Tetszik Nektek B. Nagy Réka új háza?

Figyelt kérdés
2020. dec. 12. 13:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Nem.. És ki tette alá a kérót? A szülei vagy a pasija?
2020. dec. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

A fenti rész (már amennyit láttunk eddig) a korlátos "lelátóval", illetve lent a nagy ablakok tetszenek. Viszont a földszint kialakítását nem igazán értem, és ezen a sok indokolatlanul lekerekített dolgok sem segítenek. A kemence melletti kis kerek leülő odarakva a fal sarkához, így a kettő között ott egy kihasználatlan lyuk. A konyha nem csak a nappalitól, de a fényektől is eléggé el van zárva, nekem túl sötét. Egyenlőre nem igazán tudom, mit láttak meg ebben a házban ami miatt ennyire beleszerettek, de nyilván ez adódhat abból, hogy nem feltétlen egyezik az én stílusom az övékkel.


#1 Úgy tudom a szülei vették nekik a házat.

2020. dec. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

1. szülei vették neki


hát szerintem ez egy régi parasztház volt, ott a kemence pl meg az a régi kamra, szerintem iszonyú csúnya, már bocsánat, illetve az a lépcsőfelmenő rész, ahova diszeket tett, az nekem nagyon nem tetszik :o

2020. dec. 12. 15:17
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem egy ma megszokott sztárolt lakás az tény. De nekem tetszik, végre nem mindenkinél ugyan azt a stílust látom, szerintem lehet nagyon otthonos is. De amúgy nekem sem a stílusom.
2020. dec. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Kiről van szó?
2020. dec. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát, nekem sem nyerte el a tetszésem. Nem arról van szó, végülis aranyos “kis” ház, de kb egy hétvégét el tudnék ott tölteni de élni nagyon nem. Takarítani normálisan nem is lehet, nekem nem is otthonosnak tűnik, inkább rideg a fal és a sok fa miatt. Nagyon nem ilyenre számítottam. A lakásuk nagyon szép, modern volt. Az a nővéréjéké volt, de Ők megvették a Dáviddal. Mondjuk nem tudom miből 😅 Nem azt mondta, hogy ők vették a házat?
2020. dec. 13. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Én se erre számitottam :D

azt elmondta h apukája találta

nem hiszem, hogy ő 21 évesen ki tudná fizetni :D

2020. dec. 13. 20:12
 8/12 anonim ***** válasza:
Igen a hirdetést találta ő. Beszélt erről, hogy ők vették. Az előző lakás is ah övéké volt. De biztos, hogy kaptak a szülőktől pénzt..
2020. dec. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Az előző lakás a nővéréé volt nem? és mivel azt eladták ezért voltak kénytelenek költözni
2020. dec. 14. 08:02
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem..

A nővéréké volt, de Tőle megvásárolta Dávid és Réka. Aztán eladták a Plaurának (szülei vették meg)

Majd az apukája rátalált erre a házra, és a lakás pénzből+félretett pénz plusz hitelből vették meg a házat.


De nemtudom mégis honan van ennyi pénzük, hogy lakást vegyenek (még a nővéréjét)

2020. dec. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!