Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Bish Bharbie, szerintetek jól...

Bish Bharbie, szerintetek jól tette , hogy a legújabb vidieiben a youtube-on, kiteregeti a családja múltját?

Figyelt kérdés
Most édesapjáról beszélt. Hát, megnéztem, nem volt egy leányálom a gyerekkora. De, olvastam alatta a kommenteket és sokakat elhagytak. Jól tette, hogy ennyi idő után előhozza a múltat, ilyen formában?

2020. dec. 6. 21:59
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Kit érdekel ez a lájkvadász ferde?
2020. dec. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%

Tegnap nem tudtam elaludni, így sajna néztem belőle.

Nem hiszem, hogy jól tette. Bűnözők közt felnőni tényleg nem leányálom és sok mindent megmagyaráz vele kapcsolatban.

Én a "híres magyar netcelebnél" nem bírtam tovább.

Egyrészt, senkinek sem szabadna ilyen körülmények között felnőnie és sajnálom érte.

Ugyanakkor továbbra sem tartom egy túl jó embernek őt. A rossz gyerekkor nem felmentés arra, ahogyan ő viselkedik másokkal.

2020. dec. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2#- Miért? Hogy viselkedik másokkal?
2020. dec. 6. 22:24
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
3. Uhm, nem olyan régen volt a botrány, amikor szétverte az exe lakását és elvitték a rendőrök.
2020. dec. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%
Tiszta 13 Reasons Why amit épp lenyom. Merci és Igor következnek. Rádásul a biojában van egy szám instagramon ami minden nap eggyel kevesebbre átír, mint valami visszaszámlálás...
2020. dec. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%
Én csak azokat a befolyásolható gyerekeket sajnálom akik nézik.
2020. dec. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
67%
Nem értem miért pontoztatok le, Merci és Igor ‘ízelítő’ videót töltött fel ma. 🤷🏼‍♀️ És aki régebben is követte láthatta hogy imádja azt a sorozatot, nem rosszból írtam de van annyira drámai személyisége hogy abból inspirálódjon
2020. dec. 7. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
92%

Undorító az a video, és az, amit az a nőszemély képvisel!


Hemzseg a kivagyiságtól.

Csak azért tette ki az apjának a képét, hogy a sok agyatlan rajongója betámadja majd az apját Facebookon.

Nem mondom, hogy hazudik, de kicsit ellentétesen beszél. Ha az apjának készíti a videót, akkor miért Yt-ra tölti fel? Meg most nem azért, de azzal hencegni, hogy őt sok ember hallgatja meg a Yt által, az apját meg senki, hogy az egyszerűen borzasztó. Ráadasul ha annyira utálja az apját, akkor miért csinál róla videót? Meg én azt nem értem, hogy manapság mindenkit megerőzakolnak, mindenkit molesztálnak, de senki nem tesz soha feljelentést, csak Yt-on papol róla. Ha nekem ez olyan nagy trauma, hogy még anyámnak se merem elmondani, akkor biztos nem a Yt-on fogok róla beszélni.

És az anyja is milyen lehet már, te jóságos ég! Egy bűnözőnek (ha ez igaz, amit itt összehablatyolt) szült gyereket. Az anyja se komplett.

2020. dec. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!