Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Kik azok a nagy sztárok...

Kik azok a nagy sztárok 2020-ban,a kikre felnézetnek a fiatalabbak, akik mentesek a botrányoktól és inspirálóak?

Figyelt kérdés
Főleg Hollywoodra gondolok elsősorban, persze máshonnan is lehet szemezgetni. Olyan emberek érdekelnek, akik NAGYON híresek, de nem botrányhősök, tehát nem drogban meg italban fürdenek, meg minden héten más nővel/pasival kavargatnak, nem csalják az adót, miegymás, tehát nincs rossz hírük, és még esetleg jó dolgokat is csinálnak, adakozás, jótékonykodás ilyesmi, tehát pozitív példaként állíthatóak a fiatalok elé. Tudtok ilyen embereket mondani?

2020. nov. 27. 00:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Lorde talán. De egyébként bem nagyon van.
2020. nov. 27. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Gal Gadot
2020. nov. 27. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem álszent az az ember aki mentes bármilyen botránytól.

Akinek van egy értékrendje, az vallamikor ütközni fog más értékrendjéve, főleg amerikában ahol hiperérzékenyek az emberek.


Én jorden petersont mondanám hírességnek akire minden további nélkül fel lehet nézni, de ha mindenképp hollywoody sztár kell...


Hugh Jacman

Elképesztően pozitív, életigenlő színész.


Dwayne Johnson

Álltalában sem a testépítőket, sem a pankrátorokat nem bírom, de ez az ember csupaszív, kitartó és inteligens ember.

2020. nov. 27. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Jordan Petersonra néznek fel így.
2020. nov. 27. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Jézusom, én csak pislogok itt 19 évesen, miközben egy hollywood-i színészt se tudnék magamtól felsorolni, itt meg egymás után írkálnak be kisujjból olyan színészeket amelyek nevéről életemben hallani sem hallottam :D


(Bocsi az offért :))

2020. nov. 27. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Keanu Reeves. Egyetlen egy rossz dolgot nem tudsz róla mondani. De halál komolyan, próbálj utána nézni. Mellette rengeteget adakozik és nagyon szomorú dolgok is történtek az életében. Meg szerintem nem is néz ki annyira jól, szóval én személy szerint tudok vele azonosulni legalább egy kicsit.
2020. nov. 27. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
52%
Őszintén szólva, én nem tudom, hogy egy hírességben milyen példaképet tudnak találni egyesek.. Nem is ismerik őket, csak azt a képet amit mutatni akar róluk a média vagy saját maguk. Akire én felnézek az az édesanyám és pl a szomszéd néni, mert pontosan tudom, hogy milyen életet éltek, és az becsülendő, példaértékű.
2020. nov. 27. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Legtöbb koreai előadó, City Pop előadók
2020. nov. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én személy szerint Sarah Hyland-et jó role modelnek tartanám. Alapból a modern family sorozatban is imádtam a karakterét.

Utána kerestem youtubon és nem csak szinésznöként tehetséges, de énekelni is tud.

A személyisége is nagyon aranyos, és rengeteg dolgon keresztül ment,és ennyi betegség ellenére is szerepelt a sotozatban. Még sem kapta fel úgy a média mint pl Selena Gomez bármilyen problémáját.

2020. nov. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!