Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hódi Pamela átverhette az...

Hódi Pamela átverhette az embereket vagy ikreket vár?

Figyelt kérdés
Akkora hasa van, aki már az utolsó trimeszterbe lépett. Pedig csak 3 hónap körül lehet, ha az újságok nem hazudnak. Vagy korábban fogant a baba vagy ikrek?
2020. nov. 13. 14:35
 1/10 anonim ***** válasza:
52%

Azt gondolom, hogy az ő esetében nem igazán lehet azzal játszani, hogy azt mondom 12 hetes terhes vagyok, de közben amúgy 20.

Naponta fél millió ember követi + minden megmozdulását dokumentálja a sajtó. Saját magát tenné hiteltelenné, ha később kiderül, hogy 3 hónappal előbb, időre megszületett a gyerek. Ezzel valószínűleg nem trükközne, hiszen haszna nincs belőle.


Mindenki meg tudja nézni, hogy mikor posztolta, hogy koronás. Ez szeptember eleje volt, most nem nézem meg, de így emlékszem. Ekkor kezdték forgatni a konyhafőnököt, amit 09.05-en felfüggesztettek, mert koronás lett az egyik versenyző. Ez valószínűleg Pamela lehetett.

A sztori szerint ekkor tudta meg, hogy terhes. Én elhiszem, hiszen a második főzős napján egy egész malacot kellett feldolgoznia, ami azért 20-30 kiló megvan, és simán a pultról elvitte a saját pultjáig. Ha terhes volt akkor, ezt biztos nem csinálta volna, inkább megéri az ott lévő férfiakat, hogy segítsenek.

2020. nov. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hol láttál róla nagyhasas képet? Én nem láttam sehol.
2020. nov. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ahogy most utána számoltam, 14-16 hetes terhes lehet. Az eddig megjelent hírek szerint.


Amúgy lehet, hogy ikrek lesznek, ki tudja.

2020. nov. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Sztem ikrek. Kizárt hogy normál esetben ekkora óriási hasa lenne.
2020. nov. 13. 15:16
 5/10 anonim ***** válasza:
De hol láttál róla képet? A mai videóban nem olyan nagy a hasa.
2020. nov. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Azt hiszem tudom mire gondolsz. A mai zöld pólós reklámfilmjében valóban elég nagynak tűnik a hasa...

Fene tudja. Lehet tényleg ikrek.

2020. nov. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Zöld pólós képen elvileg 4 hónaposnak kellene lennie, hát olyan mint egy 7-8 hónapos, de én láttam már 9 hónapost is ekkora hassal. Az arca is igen kerek lett. Sztem ikrek 😉
2020. nov. 13. 17:20
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha akkor tesztelt pozitívat amikor koronás lett akkor az szeptember eleje, vagyis akkor volt ~5 hetes terhes ami azt jelenti, hogy most nagyjából ~16 hetes lehet. Második gyereknél eleve hamarabb nő a pocak mint elsőnél, egy rossz póz vagy ruha is simán nagyítja. Legkésőbb májusban úgyis minden kiderül.
2020. nov. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Vékony, így előbb is látszódhat a pocak. Második terhesség is, előnytelen ruha, rossz póz, bármi lehet. Nem hinném, hogy ikrek. De úgy is kiderül majd.
2020. nov. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én hasam is nagy volt ennyi idősen ,mást se hallottam hogy ikrek ....hát nem🤷🙄
2020. nov. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!