Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Sajnálod Majkát és a családját?

Sajnálod Majkát és a családját?

Figyelt kérdés

Hogy elkapta a koronavírust.


Én imádkozom a Jó Istenhez, hogy felépüljön és minél hamarabb színpadra álljon. Imádkozol velem együtt?


2020. nov. 11. 19:21
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
92%
Én azokat sajnálom, akik ezt a nyomingert sztárolják. :)
2020. nov. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Magyarul szarkazmus akart lenni, oké. De amugy én meg magasról teszek rá hogy mit csinál, ha nem olvasom ezt a kérdést akkor nem si tudok róla.
2020. nov. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Hogy hogy nem követed az ő életét, munkásságát?


Ezentúl nyertél tőlem egy GYIK privát-feliratkozást, ami abból áll, hogy mindennap küldök neked Majka életéből valami érdekeset, illetve a jelenlegi állapotáról is tájékoztatlak - mindezt naponta, itt privát üzenetben, 15 óra magasságában! Gratulálok kedves utolsó!

2020. nov. 11. 21:05
 14/23 anonim ***** válasza:
Akkor max nyert tőlem a privát tiltást. :D És azért nem követem mert nem érdekel, ha a családja rész nem lett volna a kérdésben erre se nézek rá, csak azt hittem valami baleset vagy iylesmi volt, Dundikát meg régen csíptem. Ennyit erről.
2020. nov. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Akkor sem úszod meg, hiába tiltasz le! Innentől kezdve Majka az életed része lesz. Ejnye, hogy nem követted eddig a munkásságát! Remélem Győzike munkásságát azért követed, és tisztában vagy azzal, hogy mit is adott az országnak!
2020. nov. 11. 21:22
 16/23 anonim ***** válasza:
Akkor hajrá, nekem aztán nem fáradtság tiltani.
2020. nov. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Nekem sem fáradtság tájékoztatni téged.
2020. nov. 11. 21:26
 18/23 anonim ***** válasza:
Jó, innentől nem érdekel, kérdésre válaszoltam, beszélgetni meg nem itt fogok.
2020. nov. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
57%
Hát basszus... Természetes, hogy nem vagyok boldog, hiszen egy embertársam elkapott egy nagyon veszélyes vírust. Ahogy elkapták rajta kívül még vagy 50 millióan. Majka semmivel sem több, mint a Föld egy másik kontinensén élő, számomra teljesen ismeretlen ember, aki szintén elkapta a vírust, és ugyanazzal a betegséggel harcol az életéért... Annyi a különbség, hogy Majkát ismerem, a másik 50 milliót nem. Természetes, hogy mondjuk úgy "sajnálom", és mielőbbi gyógyulást kívánok neki, és erőt és kitartást neki és a családjának! De ugyanezt kívánom mindenkinek, aki elkapta ezt a szart... Most az, hogy szerinted ő "ebből is pénzt csinál", mit jelent? Azt, hogy a rajongóinak, barátainak, hozzá közel álló embereknek videóban üzen az állapotáról? Vagy mit? Komolyan nem tudom, lehet, hogy lemaradtam valamiről... De szerintem ez nem gáz. Mondom ezt úgy, hogy alapból egyébként sem emberileg, sem szakmailag nem bírom az arcot... De azt le kell szögeznem, hogy szerintem nem túl ízléses dolog egy másik embertársunk szerencsétlenségén humorizálni. Még akkor sem, ha egyébként valamiért nem rajongunk érte emberileg/szakmailag/akárhogy...
2020. nov. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

Szerintem meg nagyon gáz amit csinál:


[link]


Miért nem lehet csendben gyógyulni inkább?

2020. nov. 11. 21:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!