Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Klaudia kihssználja Marist?...

Klaudia kihssználja Marist? (Youtube)

Figyelt kérdés
Akik ismerik/nézik őket, azokhoz szól a kérdésem! Klaudiának szinte nincs is olyan videója, amit nem Marissal csinál. Lehet mondani, hogy hát együtt élnek, Marisnak mégis vannak nélküle videói szép számmal. Klaudia ezt azért csinálja, mert Maris népszerűbb, és reméli így több lesz a megtekintés? Vagy egyszerűen zavarban van egyedül?

2020. nov. 2. 15:35
 1/5 anonim ***** válasza:
37%
Nem mindegy? Ha ennyire zavar, kérdezd meg tőle...
2020. nov. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem csak energia takarékosak, mert egyszerre veszik fel a videókat mindkettejük csatornájára, és akkor nincs rá gond :D. Nekem inkább az a bajom velük, hogy trash tartalmat gyártanak,

Mint a többi youtuber. Nem is nézem egy ideje őket.

2020. nov. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
58%
Miért, szerinted önmagában bárki kíváncsi lenne egy kövér, kerekfejű lányra aki a konyhában süt és közben okoskodik? Kell valami a videóba nyilvánvalóan ezt ők is tudják, hogy el lehessen adni, ez pedig jelen esetben a már csúcsra járatott Maris. Az már részletkérdés, hogy ahogyan már más is leírta nekem már az ő jelenléte sem elég, hogy rákattintsak bármire tőlük mert tartalom nélküli videóik vannak egy ideje, nettó időpazarlás.
2020. nov. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
57%
Funfact, hogy a csatornája is olyan videokbol all, ahol zabál mindenfele egészségtelen kajat, kozbe mar igy is vagy +40 kg plusz van rajta azóta amiota elkezdte ezt az egeszet...
2020. nov. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ők egy pár. Nem tudom, miért használná ki holmi videók miatt. Tudom, hogy ez a hobbijuk, hogy nem csak ebből áll egy párkapcsolat.
2020. dec. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!