Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miben halt meg Sean Connery?

Miben halt meg Sean Connery?

Figyelt kérdés
Most olvastam a halálhírét, teljesen lesújtott, egyik kedvenc nagy színészem volt... De sehol se látom konkrétan miben halt meg. Koronavírus? Vagy baleset?

2020. nov. 1. 01:59
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Álmában halt meg. Nem volt covidos de tuti a hírverés miatt azt fogják mondani. Pár éve olvastam, hogy gondja volt a szívével, szerintem infarktust kapott.
2020. nov. 1. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Abba, hogy 90 éves volt. Végelgyengülés, lefekszik aludni és a szervezete olyan öreg, hogy felmondja a szolgálatot. A legszebb halál. Nem fáj, nem szenvedsz, csak szépen elalszol.
2020. nov. 1. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

"Connery died in his sleep on 31 October 2020, aged 90, at his home in the Lyford Cay community of Nassau in the Bahamas.[1][2] His death was announced by his family and Eon Productions that same day.[122] His son Jason said that he "had been unwell for some time"."


Ennyi az info, álmában halt meg, és egy ideje gyengélkedett.

2020. nov. 1. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy már hosszú évek óta nagyon beteg volt.
2020. nov. 1. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Demencia. Alzheimer kór. Amikor eltűnnek az emlékeid, nem tudod, ki vagy, nem tudod, kik vannak melletted. Borzasztó, de ezt írják róla.
2020. nov. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos igaz amit az 5-ös válaszoló írt. Hosszú ideje nem volt már az életnek nevezhető. Isten nyugosztalja, rendkívüli színész volt!
2020. nov. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!