Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ha a Thevr srácok abbahagynák...

Ha a Thevr srácok abbahagynák a videózást, szerintetek milyen munkakörökben tudnának elhelyezkedni a munka világában?

Figyelt kérdés
A Twitch bann miatt ugrott be a kérdés, tudom hogy ha végleges lett volna akkor máshol streamelnének de érdekel hogy videózáson kívül még milyen munkából tudnák fenntartani a mostani életszínvonalukat?

2020. okt. 29. 17:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom informatika téren jól konyítanak. Gondolom ott keresnének munkát.
2020. okt. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
22%
Az ilyen youtube videósok maximum közmunkásnak lennének jók, bár szerintem még annak se. Ahhoz dolgozni is tudni kell, az meg egyiknek se a kenyere - nem véletlen ingyenéléssel keresik a pénzt, és nem hasznos munkával.
2020. okt. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%

Második, irigykedsz? Először is ők streamerek elsősorban. Másodszor ugyan olyan vállalkozásban csinálják mint bármelyik vállalkozó, adóznak is stb. Nem tudom mást ez miért zavar, hogy azzal keresik a kenyerüket amit szeretnek csinálni. Meg miért lennének ingyenélők? Senki fejéhez nem tartanak fegyvert hogy donatet küldjenek.

Ha már a hasznos munka. Ugyan úgy szórakoztatás céljából csinálják mint pl más tv műsor. Annak sincs értelme, mégsem mondják a szinészekre hogy ingyenélők. De ugyan ide sorolhatnám a humoristákat is. Ők tesznek valamit a társadalomért? Szórakoztatnak és kész. Haladjunk már a korral. Ott van előtted is a lehetőség hogy ugyan azt csináld mint ők, miért nem teszed? Mindezt úgy mondom hogy már nem nagyon nézek ilyeneket, csak ez annyira gáz hogy az ilyen kérdéseknél, állandóan jönnek az ilyen válaszok. Tipikus irigység beszél az ilyenekből.

2020. nov. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

3-ik

Sajnos sok az irigy ember, elsősorban azért is írtam ki a kérdést hogy lássam ki hogy vélekedik róluk, de nincs valami sok válasz.

Mindketten értenek a számtech-hez, tudom hogy Pisti rendszergazdaként is dolgozott emelett elég nagy ismeretségi körük van tehát simán találnának ehhez hasonló munkákat ha felkéne hagyniuk a videózással, és egyik se hasonlítható egy gyárhoz vagy közmunkához. De abban az esetben meg az zavarná az irigyeket.

2020. nov. 1. 20:47
 5/6 anonim ***** válasza:
89%

Azt hiszem egy Apple üzletben dolgoztak. De ha nem is mindketten, az egyikőjük igen. Gondolom valami ilyesmi helyre mennének, értékesítés stb.

De igazából azt nem lehet megjósolni hogy mi lett volna. A jövő amúgy is kifürkészhetetlen, sose tudhatod mi lesz.

2020. nov. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Pisti, Jani, Balázs, mind a 3 eladó volt ugyanabban az Apple boltban amikor elindult a csatorna. Pisti utána rendszergazda lett, Jani főállásban vágta a videókat, Balázs elköltözött Budapestre és egy másik Apple boltban lett eladó és csak tavaly csatlakozott a csatornához. Úgy képzelem, hasonlókat csinálnának, ha a Youtube nem dönt úgy 2010-ben, hogy eltörli az időkorlátot és fizet a videósoknak a reklámbevételek után. A többi videós is a szakmájában dolgozna, vagy amihez ért.
2020. nov. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!