Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Nicki Minaj tényleg gonosz nő?

Nicki Minaj tényleg gonosz nő?

Figyelt kérdés
Van pár pletyka arról, hogy Nicki Minaj gonosz, tönkre teszi feltörekvő rapperek karrierjét stb. Meg, hogy kiáll a bátyja mellett. Oké tett amit tett(már, ha egyáltalán ez igaz) , de mégis csak a bátyja, természetes, hogy meg akarja menteni a börtöntől, inkább becsülendő a hűsége nem sok emberre jellemző az ilyen jellegű szeretet, főleg nem nagy sztárokra, akik annyira féltik az imidzsüket.

2020. okt. 26. 21:54
 1/4 anonim ***** válasza:
94%
szerintem csak az értékrende csúszott meg, nem hívnám őt gonosznak
2020. okt. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
56%
Hát elég bunkon szidja a vékony nőket a számaiban. Ez is elárul róla sokat. Ilyen pici nők azok elég frusztráltak a kisebbségi komplexusaik miatt, ő meg meg fekete bőrű is... Veri az Isten
2020. dec. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
92%

Nem hiszem, hogy zavarja a bőrszíne. Igen, az Anacondában szidja a vékony nőket, de nem hinném, hogy különösebben gondja lenne velük, pl. Ariana Grandeval is látszólag nagyon jóban van, pedig az énekesnőn nagyjából 0 felesleg van.


Ui.: még mielőtt valaki azt hinné, nem vagyok Nicki-fan, összesen 4 számot hallottam, amiben benne volt és ezek közül csak 2 volt a saját száma.

2020. dec. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
72%
Nem hinném hogy gonosz csak egy öntelt pics@.
2021. febr. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!