Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Dancsó Péter és Baumgartner...

Dancsó Péter és Baumgartner Kata együtt vannak?

Figyelt kérdés
Ők ketten együtt vannak? Ha igen miert nem vallalják fel rendesen egymást?

2020. okt. 22. 21:30
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
37%
Ohm... Az ugye megvan, hogy jo ideig folyamatosan pakolgatta fel a sraccal kozos kepeit es az egyszer hirtelen megszakadt? A napjaban is regen volt mar...
2020. nov. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
31%
Milyen folyamatosan? A havi 1 az folyamatos? Régen volt már megjelölve, ja egy pár hete is egy receptnél 😃 Én nem raktam fel képet a férjemről szerintem egy éve és *surpriiiisee* boldogabbak nem is lehetnénk, tudom ez biztos fura neked 😂
2020. nov. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
54%

Volt olyan időszak, hogy hetente talán 1 insta sztorijából maradt ki a pasija. Most már hetek, ha nem hónapok óta nem láttam az insta sztorijában. Dancsót viszont igen.

Ilyen az, amikor valakit vakon védenél, de még az instáját sem nézed rendesen.

2020. nov. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Pontosan igy gondolom, eddig ment a nyaladzas a pasija folyt a csapbol is nala neha, mostmeg hirtelen semmi de bezzeg Dancsora eleg sok jel utal. Erdekes...
2020. nov. 6. 11:51
 15/22 anonim ***** válasza:
0%
A mai sztoriban is az én kezemben van a kutya nem? Ja neeeeem várjatok, a Dancsóéban 😂 ja nem
2020. nov. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
17%
Na nézzétek csak, kirakott egy új képet a “Dancsóval” 😂😂 minden vágyatok így teljesüljön 🥰
2020. nov. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
6, ismerted gimiben ? Mesélsz róla ? Amúgy nem akarok rosszindulatúnak tűnni, pár videóját láttam, feldobta a youtube, de számomra teljeset artalmatlanok, hasznos információt nélkülözőek a videói. Bevásárol az ALDIban és ennek van 20ezres nézettsége ? Nevetséges dolgok ezek.
2020. nov. 22. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Jav. : teljesen tartalmatlanok
2020. nov. 22. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
4%
Azt eszrevettetek, hogy Kata a cicajat konretan lepasszolta valakinek majd azt hazudta, hogy a cica nem szereti, ha videozzak? :D Csucs, most a kutyajata hasznalja fel a hirnevert, aztan ha idos kutyus lesz, majd ot is lepasszolja...fantasztikus peldakep!
2020. dec. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
70%
Biztos megvolt az oka arra, hogy odaadta valakinek akit gondolom gondosan kiválasztott és nem bevágta a sintértelepre. Nálunk szokott lenni néha anyámék macskája, az a jószág egy démon, gyűlölöm ha itt van mert mindent tönkretesz, budös az alom, mindent összepisil kakil és minden csupa szőr tőle, ha én találom az utcán is befogadom de tuti kerestem volna neki új otthont egy idő után mert pokollá teszi a napjainkat ha itt van, ha itt lakna szerintem mindennap idegösszeomlást kapnék és én még nem is albérletben élek amit rongál. Szeretem az állatokat, volt is vagy 5 macskám régen akiket imádtam (a kertben) de most én magam is kutyát tartok mert sokkal jobban bele tud idomulni az életembe és fele annyi nyűg nincs vele mint egy macskával, megértem Katát is, hogy a kutya mellett döntött. Az meg, hogy ezt miért nem mondta meg: gondolom pontosan az ilyenek miatt akik nem látnak a dolgok mögé de egyből ítélkeznek és uszítanak, kinek kell ez, meg a magyarázkodás.
2020. dec. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!