Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mennyit lennétek hajlandók...

Mennyit lennétek hajlandók fizetni egy fotóért a kedvenc sztárotokkal?

Figyelt kérdés

Legyen az színész/énekes/sportoló/ akármi.


Engem teljesen lelomboztak a VIP jegyek amikor megláttam, hogy egy üdvözlős/fotózkodós VIP jegy 300.000ft az én személyes kedvencemre. És az csak egy főre.

/sima koncertjegy legmagasabb ára 50.000/


Nyilván nem lesz velük fényképem :D de van ismerősöm felsőbb rétegből aki megvette magának.


Ti mennyit lennétek hajlandók tényleg fizetni egy ilyen fotóért?

Nyilván oka van, hogy koncert után ez nincs ingyen, de túlzónak tartom az árat bárkiről is legyen szó.


2020. okt. 18. 19:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Semennyit. De a kedvenc volt zenekarom tagjaival egy normál jegyért cserébe is találkozhattam a koncert után, ami kb 2500 Ft-ba került. Sajnos idén feloszlott.
2020. okt. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Semennyit. Meg egyébként sem zaklatnék egy fotóért egy híres embert.
2020. okt. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Semennyit
2020. okt. 19. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
31%
A kedvenc embereimmel ingyen is fotózkodhatok, ok a családom, barátaim. Idegen emberekért ne rajongok, max szeretem a munkásságukat,de nem értettem soha miért kell isteníteni egy idegent, csak mert szépen énekel, vagy jól főz. A munkásságáért lehet rajongani, az embert úgysem ismered.
2020. okt. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Külföldi meet and greetre gondolsz? Vagy itt a magyarokra? Magyarért nem fizetnék de egy jó minőségű m&g fotóért lehet beáldoznék egy kis lóvét a kedvenceimért 😄
2020. okt. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Külföldi sztárokon elgondolkodnék :D
2020. okt. 20. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Természetesen a külföldire igen :D
2020. okt. 20. 11:12
 8/8 anonim ***** válasza:
Hat ennyit biztos nem amennyit ti írtál. Viszont tudom, hogy olcsóbban meg nem igazán lehet ilyen nagy “sztárokkal” fotozkodni.
2020. nov. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!