Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Lakatos Brendont nem fogják...

Lakatos Brendont nem fogják megviseli a börtönkörülmények?

Figyelt kérdés
A börtön nem éppen a legjobb hely, sok mindenen kell keresztül mennie az embernek odabent. Embertelenek a körülmények, nehéz lehet kibírni a bezártságot. Lakatos Brendon már 3 éve börtönben van és ha minden igaz akkor 2024-ben fog szabadulni. Én azért sajnálom és aggódom, hogy mi van vele odabent. Remélem, hogy ha kijött, ugyanúgy videókat fog csinálni, mert nagyon szerettem őt. Szerintem ezzel nem vagyok egyedül.

2020. okt. 18. 19:11
 1/7 A kérdező kommentje:
*megviselni
2020. okt. 18. 19:11
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Nyugodj meg. Lakatosnak, Kolompárnak egy Wellness a börtön. Kovácsnak, Tóthnak, Nagynak pedig pokol.
2020. okt. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%
Remek helye van ott.
2020. okt. 19. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
68%
Tudom,nem ehez kapcsolódik a kérdés, de nem 2024-ben szabadul hanem 2022-ben.
2020. nov. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Múltkor forgatott vele a hír tv riasztás című műsora és azt mondták hogy jövőre szabadulhat ha addig is jól viselkedik
2020. nov. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Elméletileg 2024-ig van bent,gyakorlatilag jövőre lehet kijön,viszont szerintem nem lesz annyi live-ja mint eddig,mert a régieket azért csinálta leginkább, mert unatkozott otthon házi őrizetben.

Amúgy szerintem a maga módján szórakoztató,vicces karakter volt,mert tényleg az a tipikus szemérmetlen bunkó c-ány,agyament,abszurd légből kapott dumákkal,de a végére teljesen kifulladt ez a pénz dobálós,telefonbetyárkodós,meg piálós koncepció,ahogyan a szövege is uncsi lett,ha tesz is fel videókat szerintem azokat tized annyian nem fogják nézni,de majd meglátjuk.

2020. nov. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
63%
És szerintetek is meg fog késelni valakit ha kijön?
2021. szept. 21. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!