Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Lehet esélyem nála? L

Lehet esélyem nála? L

Figyelt kérdés

Van egy Ejjel Nappal Budapest szereplo, aki nagyon tetszik. Egyebkent nem is nezem, azt se tudom benne van-e meg. De egy reszletet lattam belole es uristen. :))

Csak az a baj, 14 ezren kovetik, nem tudom hogy egyaltalan eszrevenne-e hogy irnek neki. Egyebkent 18 vagyok, a pasi neve Andre ,(ha valami ra akarna keresni) nem tudom mennyi idos lehet.


2020. okt. 5. 16:38
 1/7 Noren1989 ***** válasza:
100%

Nem akartunk ràkeresni.

Esélyed van, persze, hogyne.

2020. okt. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Lehet, de nem úgy hogy az instán elkezded követni. Észre sem fogja venni a "tömegben". Egy tucatnyi felajánlást kap amúgy is (aminek egy része kamus troll) szóval azokkal nem igazán foglalkozik.

Ha akarsz vele kezdeni akkor ne a neted tedd, hanem menj olyan bulikba ahol tudod ott van és... nem ismerem a pasit, de ha jól néz ki akkor tépj sorszámot a többi "celebbel akarok lenni" nővel együtt. Ha meg nem álomképeket akarsz kergetni akkor meg inkább tartsd nyitva a szemed azokra akik a környezetedben vannak.

2020. okt. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem kapcsolatra gondolok. Hanem csak tapasztalat szerzes, mert eddig nem sok van. Lehet inkabb Facen kene irnom neki
2020. okt. 5. 16:43
 4/7 anonim válasza:
27%

De édi vagy, így 18 évesen. 🤭😊😊

F

2020. okt. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Spiritrobber válasza:
Hát írj rá röviden tömóren és lényegretörően aztán majd kiderül hogy levarrna e.
2020. okt. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%
Hát! Tapasztalatszerzésre ennél elérhetőbb pasiból sokat találsz! És reálisabb mint sokezredikként várni, hogy egy legyél a sok közül!
2020. okt. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kérdező szinte 0%. Alig több. Gondolom van rajtad kívül 5000 követő, aki akarja őt. Szinte tuti, hogy mást akarna inkább. Vagy ha akarna is, akkor inkább csak szexre, ahogy a többi rajongót. Rá lehet írni, szinte esélytelen, hogy akarjon is.
2020. okt. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!