Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Adam Lambert menyire szexy?

Adam Lambert menyire szexy?

Figyelt kérdés
Tudom hogy a fiúkat szereti de akkor is am állítólag kavart Ke$hával :)
2010. aug. 8. 00:11
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Utolsó és kérdező, Adam smárolt Ke$hával egy bulin, és később lenyilatkozta, hogy jól csókol. Ugyanakkor, azt is, hogy természetesen csókolózott már lányokkal, de csak akkor, amikor lényegesen többet ivott a kelleténél. De vitathatatlanul meleg, én nem bánom. Volt egy válaszoló, akivel nagyon egyet értek - az, akinek bejönnek a meleg pasik. Hát, nekem is, de nagyon *-*...

Adam meg pláne. Mennyire szexi? Egy 10es skálára nem tudnám behelyezni, egy 100asra sem. Ő annál sokkal, sokkal magasabban van. :D

2010. aug. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok.Tudom hogy ezt nyilatkozta de nem igaz.:) Nem történt semmi,csak a menedzserük közös és jól jött mindkettőnek.Meg Adam menedzsere amúgy is próbálja terelni a biszex téma felé. Ez egy bulvár-bulin történt (állítólag) ahol számtalan újságíró volt,és valamelyikük biztosan lekapta volna őket.:)


És természetesen korábban smárolt lányokkal,egy lány tanította meg csókolózni, és egyikükkel még orális szex is volt.De ennyi. soha nem feküdt le csajjal.

2010. aug. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Pedik én szivesen megtenném neki XD
2010. aug. 11. 20:03
 14/19 anonim ***** válasza:
69%
FÚÚ mindig felizgulok rá..
2010. aug. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
szintén XD na jó nem mindig de húúúúúúúúú tudom ilyet nem illik kérdezni sehol de vajon milyen lehet az ágyban ?............XD
2010. aug. 30. 22:07
 16/19 anonim ***** válasza:
...:P
2010. szept. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
69%
szivesen látnám a hálószobámba...
2010. okt. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
100%
Egy 1-10-es skálán 25! Imádom <3
2011. jan. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
69%
nagyon sexy! kifejezetten ahogyan néz már beindulok, csak kár hogy meleg :( dehát minden jó pali meleg...-_-' hátha áttér mégis a nőkre, egy ilyen helyes pasiért eléggé kár. Nem ítélem el a melegeket,csak sztem ő nem az a kifejezetten meleg, mert én nemjöttem volna rá ha nem olvasom :D a klippeken nagyon sexy és vagány, szal nem az a nőies meleg. Lássuk be irigyek vagyunk lányok a barátjára :D
2011. jún. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!