Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Abosi Barninak miért van...

Abosi Barninak miért van ilyen jó élete ? Nem kell 6-kor felkennie és munkába mennie. Utazgat, vlogokat csinál, finomat eszik.

Figyelt kérdés

2020. szept. 9. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nem nézek youtube sztárokat. Mindenesetre elég érdekes, hogy ezt a pasit ennyien nézik, mert belenéztem (azért tudtam, hogy ki ő, mert már láttam reklámot tőle és minimális anyagot) és semmi érdekes nem volt.
2020. szept. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne mérd magad másokhoz, csak rossz érzéseket fog benned kelteni :( Dolgozz meg keményen a céljaidért, bármit elérhetsz ha tényleg odateszed magad, csak idő meg a körülmények kérdése. Nem igazán ismerem Barnit, de annyit tudok róla hogy hosszú évekig gyakorlatilag "ingyen" videózott, sok időbe és munkájába telt mire eljutott oda ahol most van. Osztrák közgázt végzett, az is dicséretes szerintem. Soha nem láthatjuk a teljes képet, nem lehet tudni mi van a megvágott videók mögött. Ő is emberből van, biztos vagyok benne hogy neki is vannak problémái. Ha tudsz inspirálódj belőle, de ne hagyd hogy szíven üssenek ilyen gondolatok.
2020. szept. 11. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem ő a példaképem, 16 éves vagyok, minden videóját láttam már, olyan akarok lenni mint ő. Nem szeretnék dolgozni, csak videókat készíteni, hirdetéseket kitenni, reklámokban szerepelni stb. én is influenszer akarok lenni!


Ja, nem 😀

2020. szept. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Második igen, mindent el lehet érni, amit valaki már elért. Ja nem. Ez csak motivációs bullshit. Fontos a motiválás, viszont ezeket a bármit... sablonokatt illene elhagyni.
2020. szept. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudtam meg sokat a kérdezőről, de szerintem ha tényleg az lenne az álma hogy Barnihoz hasonló youtuber legyen és tenne is érte akkor igenis el tudná érni a célját. Ha neked van esetleg valami más motiváló gondolatod (ami nem közhelyes) a kérdező felé, légy szíves oszd meg velünk, szerintem sokan erőt meríthetnének belőle :)
2020. szept. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!