Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit gondoltok erről az egész...

Mit gondoltok erről az egész Woojin és Jungwoo-s szexuális zaklatásos dologról?

Figyelt kérdés

Most nem azt kérdezem,hogy szerintetek igaz-e,mivel ilyen esetekben véleményem szerint először mindig az áldozatnak kell hinni,akkor is,hogyha nincs bizonyítéka.

Tényleg én most egy fél órája keltem fel,felmegyek twitterre az első dolgot amit látok,hogy Woojin (régi skz tag) szexuálisan bántott egy nőt (nem nemi erőszak) és pár percre rá már Jungwoo is belevolt vonva. Tényleg ezek nagyon súlyos vádak és fogalmam sincs,hogy a 2 cég mit fog lépni,hogy szőnyeg alá söpörik az egészet vagy igaz vagy nem.



2020. szept. 8. 10:42
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
10. a rendőrség nem foglalkozik a szexuálisan zaklatott áldozatokkal,ez tény.
2020. szept. 8. 21:41
 12/17 anonim ***** válasza:
24%
Dél Koreában vagyunk, nem Magyarországon
2020. szept. 9. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Általánosságban mondtam. Sehol se foglalkoznak vele.
2020. szept. 9. 05:53
 14/17 anonim ***** válasza:
74%

Dél-Koreában még mindig azzal a tudattal élnek, hogy ha egy férfi félre lép, bántalmazza a feleségét, esetleg megerőszakol valakit, akkor az egy megbocsátható tett, mert a férfi egy férfi. Alig pár száz évvel ezelőtt öngyilkosságot követtek el azok a koreai nők, akiket megerőszakoltak, még egy kis kést is hordtak magukkal a cél érdekében.


Szóval Dél-Koreában még ennyire se szarják le a nemi erőszakot, mint Magyarországon.

2020. szept. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
83%

Woojin nagyon gyanús. Ahogy ezt az egész helyzetet kezelte ezzel a semmiresejó "bocsánatkéréssel"/nyilatkozattal, hát, finoman fogalmazok, ha azt mondom, hogy jól elcs*szte. Utólag pedig kiderült, hogy az 10x Entertainment (ha jól emlékszem a nevére) nem is létezik és nincs is tervben Woojin szóló debütálása, mert az egészet csak kitalálta. Úgyhogy Woojin minimum egy manipulatív és hazug szemét, rosszabb esetben pedig szexuális ragadozó. Na, majd meglátjuk, mi lesz, mert eddig bizonyítékot senki sem mutatott fel. Ettől függetlenül az ügyet komolyan kell venni, rendőrséget, hatóságokat bevonni és nyomozni. Én egyelőre pártatlan maradok.


Jungwoo és a többi idol (pl. volt szó itt BTS-ről, ATEEZ-ről, NCT bizonyos tagjairól is) csak belekeveredett az egészbe, én úgy hiszem. Ez csak a személyes véleményem, de ez a dráma a twitteren róluk kitaláltnak és szándékos támadásnak tűnik nekem. A twitter egyébként is hírhedt az ilyen álhírek miatt.

2020. szept. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

15. Igen,az utolsóról tudok :D Megnyugodtam hiszen Jungwoo elég benne volt az ügyben.

Én nagyon remélem hogy nem fogja ezt megúszni,mivel mégtöbb dolog kiderült róla. Őszintén fogalmam sincs,hogy az igaz-e,hogy nőket erőszakolt abban a bárban,bár már az,hogy engedély nélkül tapogatta őket és minden szerintem simán lehet igaz.

Elég sok dolog kiderült,hogy fizikálisan és mentálisan bántott pár tagot,egy olyan videót is megkaptak ahol direkt fejbe könyököl egy tagot,miközben lehajolnak.

Ezzel a sok hazugsággal és mindennel remélem nagyon megbánja.

2020. szept. 10. 11:32
 17/17 anonim ***** válasza:
87%
12es vagyok. Már én sem tudom mit gondoljak. Baromi gyanús az entertainment dolog is. Azt hiszem előitéletes voltam a rendőrségre menéssel kapcsolatban. Egy ilyen traumát nem könnyű feldolgozni. Egyre inkább az áldozat pártját fogom. De egyelőre csak várok
2020. szept. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!