Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit gondoltok erről az egész...

Mit gondoltok erről az egész Woojin és Jungwoo-s szexuális zaklatásos dologról?

Figyelt kérdés

Most nem azt kérdezem,hogy szerintetek igaz-e,mivel ilyen esetekben véleményem szerint először mindig az áldozatnak kell hinni,akkor is,hogyha nincs bizonyítéka.

Tényleg én most egy fél órája keltem fel,felmegyek twitterre az első dolgot amit látok,hogy Woojin (régi skz tag) szexuálisan bántott egy nőt (nem nemi erőszak) és pár percre rá már Jungwoo is belevolt vonva. Tényleg ezek nagyon súlyos vádak és fogalmam sincs,hogy a 2 cég mit fog lépni,hogy szőnyeg alá söpörik az egészet vagy igaz vagy nem.



2020. szept. 8. 10:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
82%
Dél-Koreában az utóbbi időben egyre másra derülnek ki a zaklatási dolgok az idolok körében. Nem egyedi eset, és mivel elég sok látott már napvilágot, nem lesz könnyű a szőnyeg alá söpörni. De kapják is meg a magukét! Attól, mert híresek, a törvények rájuk is vonatkoznak! Én az ilyeneket egyből kiraknám a csapatukból, szerződést bontanék velük és mehetnek, ahová látnak.
2020. szept. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Egyetértek veled. Én is régen hallottam,hogy nagyon gyakori az ilyen eset Dél Koreában,persze ez hírességek körében is.

Mivel még nem 100%-os az egész szituáció,így nem tudom mit fognak lépni,de én nagyon nagy esélyt rátok arra,hogy Jungwoo kilesz pakolva,aztán Woojin már úgyis rég kilépett.

Mivel a Seungri szituációval megjártuk mivel a cégje az ő oldalán állt,így nem történt vele semmi komoly,nem kapott börtönbűntetést se semmit,pedig ő tényleg megérdemelte volna. Reméljük a JYP és a SM nem lesz ennyire elfogult.

2020. szept. 8. 11:17
 3/17 anonim ***** válasza:
32%
1-es vagyok. Engem mondjuk annyira nem érdekel, nem vagyok kpop-fan, csak FB-n néha szembejönnek velem ilyen hírek. Van jobb dolgom is, mint néhány drogos idolka miatt aggódni. Aggódjanak ők maguk miatt.
2020. szept. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
SeungRi ellen még mindig megy a tárgyalások, nyomozás. Eddig nagyon úgy tűnik,hogy le lesz tartoztatva, igaz nem prostitúció miatt, de le lesz, ha minden igaz.
2020. szept. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Oké, ez még nincs megerősítve egyetlen hivatalos k-poppal foglalkozó hírportálon sem. Twitterre írta ki valaki, nem nevezte meg, de leírás alapján erre lehet következtetni. Egyelőre még nem tudjuk, hogy igaz-e, majd kiderül.


Seungri-vel kapcsolatban nem egészen hitelesek az infóid. Neki még 2019 márciusában el kellett hagyni a YG-t és az ügye sem ért még véget. Csak meg kellett kezdenie a katonai szolgálatát és az ügye átkerült a katonai bírósághoz, jelenleg is folyamatban van még, nem mentették fel, vagy ilyesmi.

2020. szept. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Eredetileg Jungwoo nincs belevonva az ügybe,más fiókok kezdték ezt terjeszteni,de az eredeti fiók aki először beszélt erről mondta,hogy semmilyen más idol nincs az ügyben csak Woojin.

Oké,azért örülök,hogy Seungrival kapcsolatban nincsenek lezárva az ügyek,remélem az áldozatok megkapják az igazságot.

2020. szept. 8. 12:04
 7/17 anonim ***** válasza:
34%

Nem igaz. Woojin ma erősítette meg hogy még csak nem is járt az említett helyeken. De itt van tessék. 안녕하세요. 김우진입니다.

오늘 황당한 일을 겪어서.. 팬분들에게 겸사 겸사 근황 알릴 겸 글을 올립니다.

트위터에 누군가가 이상한 루머를 퍼트리고 계정을 삭제하셨는데..

전 그 분을 만난적도 없고, 언급된 곳에 가본적도 없습니다.

팬분들 많이 놀라셨을텐데, 사실이 아니니까 너무 걱정 말아주세요.

그리고, 전 최근 마음이 맞는 한 회사와 계약을 해서 솔로 활동을 위해 열심히 준비하고 있습니다.

회사에서 허위 사실 유포자에게 조치를 취할 예정이고, 이후 대응은 회사에서 진행할 예정이니 너무 걱정 말아주세요.

그럼 또 소식 전할게요. 감사합니다. És itt van a fordítás is. Szia. Itt Woojin Kim.

Ma kínos dologon megyek keresztül, ezért posztolok, hogy tájékoztassam a rajongókat mindkét korabeli munka jelenlegi helyzetéről.

Valaki a Twitteren furcsa pletykákat terjesztett és törölte a fiókját ...

Soha nem találkoztam vele, és soha nem is jártam az említett helyeken.

A rajongók biztosan nagyon meglepődtek, de ne aggódjanak sokat, mert nem igaz.

Nemrég írtam alá szerződést egy olyan társasággal, amelyik tetszik, és keményen dolgozom egyéni tevékenységemért.

A vállalat fellépést tervez a hamis információk terjesztőivel szemben, és a cég ezt követően reagál, ezért kérjük, ne aggódjon túl sokat.

Aztán újra eljuttatom a híreket. Köszönöm.


Szerintem itt csak a rosszindulat állt a ténykedés mögött. Remélem Woojin szava igaz és csak fake news okat terjesztettek :)

2020. szept. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Ugyan .... Nézd már a jeleket az üzenetben :) ‘Soha nem találkoztam vele,és soha nem jártam az említett helyeken’.

Soha nem említette az áldozat az identitását,szóval nem tudjuk ki az és a hely nevét se tudjuk.

Egyből a solo aktivitásait promotálja,egyértelműen terelve a témát.

2020. szept. 8. 20:22
 9/17 anonim ***** válasza:
28%

Nem vagyok a rajongója, nem nagyon ismerem a srácot, de! Ha lenne bármi valóságalapja a hírnek, már az összes k-popos hírportál lehozta volna, mint "breaking news"-t, de semmi ilyesmi nem történt, a soompi.com-on konkrétan egy darab cikk nincs erről, az allkpop is csak annyit ír, hogy Woojin tagadja a felröppent hírt. Sokat elárul a helyzetről az is, hogy a twitter fiókot csak ezért hozták létre, és már törölték is azóta.


Szerintem Koreában most kezdünk el arra a szintre jutni, mint amikor pár éve Amerikában kirobbant a #metoo kampány. Pár valós eset után már divat volt lépten-nyomon mindenkit megvádolni szexuális zaklatással.

2020. szept. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
47%
7es vagyok. Az előzőnek igaza van, ha lenne bármi alapja akkor már minden lap lehozta volna. Ergo hogyha tényleg ilyen történt akkor miért nem ment a rendőrségre egyből? Semmilyen bizonyíték nem támasztja alá az 'áldozat' állításait. Én ezt gondolom erről, lehet neked más a véleményed, de szerintem kamu az egész. Az áldozat pedig nemhiszem hogy csak egy tweetben mesélt a támadásról. Jó éjt,én a témát lezártam a részemről!:)
2020. szept. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!