Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Lee Felix meleg (Stray Kids)?

Lee Felix meleg (Stray Kids)?

Figyelt kérdés
Sok helyen néztem, de konkrétan sehol sem írták le, csak egy oldalon láttam, mintha biszex lenne.

2020. aug. 27. 01:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi a szent isten.

Az egyik legnagyobb hülyeség amit k-popperként vagy direkt egy banda rajongójaként tehetsz az az, hogy hiszel az ilyeneknek. Hidd el, ha meg lenne erősítve, sokkal nagyobb szenzáció lenne.

Amúgy meg magánélet.

2020. aug. 27. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Egyszer amikor valaki megkérdezte mi a típusa akkor még ő is rákérdezett,hogy fiúkban vagy lányokban. Ezért hiszik,hogy meleg/bi.

De ahogy az előző is írta,magánélet,nem illik kiteregetni az internetre az ilyen témát.

2020. aug. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
79%
Stray Kids JYPE-s, szóval biztos lehetsz benne, hogy az ilyen kérdésekre az ilyen típusú válasz nem feltétlenül személyes, ott nagyon ügyelnek arra, hogy a legjobb személyiséget adják ki az idolok magukról. Szóval a válasznál is azt mondanám, hogy inkább a félreértések elkerülése végett kérdezett vissza.
2020. aug. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
47%

Amit az utolsó leírt elég nagy baromság. Igen, a JYP azt mondta, hogy ő nagyon ügyel arra, milyen személyiségei vannak az idoljainak, de most melyik cég mondaná azt, hogy udvariatlan szarok az idoljaik? Egyik sem. Elvileg mindegyik idolnak nagyon jó személyisége van, ugye addig amíg a felszínre nem kerül egy kevésbé kedves oldaluk. (Seungri, Irene, Woojin mind jó példák erre) azt sem értem, milyen félreértésre gondolt a 3-as, a kérdés elég egyértelmű volt. Azért kérdezett vissza, hogy tudja melyik nemről beszélnek, fiúról vagy lányról.


De a kérdésre visszatérve, Felix nyíltan támogatja az LGBTQ közösséget, de semmilyen megjegyzést sem tett a saját szexualitására. Ezért nem mondhatjuk azt sem, hogy hetero, vagy azt, hogy meleg/biszex. Ha meleg is, kétlem, hogy a karrierje folyamán bármikor coming outolna. Azzal írná alá a karrierje végét, tekintve, hogy Korea tele van homofóbokkal.

2021. jan. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
4. Komolyan odasoroltad Irenet, Woojin és Seungri mellé? Veled se minden okés.
2021. jan. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%

5. Egy szóval sem mondtam, hogy amit tettek egyenrangúak lennének azzal, amit Seungri tett. ( mondjuk a Woojines kérdés vithatható, de hagyjuk ) ezek elég felkapott/ismert botrányok, amik nem is történtek olyan rég, ezért hoztam fel őket. Minden esetben egy addig ismeretlen oldaluk mutatkozott meg az idoloknak, nem pozitív értelemben.



De azt hittem ez így egyértelmű mindenkinek :)

2021. jan. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Tudom régi kérdés, de ha valaki még ilyeneken gondolkodik, vagy hasonlókon, azoknak egy kis válasz:

Semmi közöd hozzá. Egy rajongó vagy, a magánéletéhez közöd nincs, ne turkálj benne

2022. márc. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Egyértelmű.

De semmi baj nincs ezzel.

"Kinek a pap, kinek a papné.."

2023. jan. 9. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

szia

Tény, hogy rengeteg shipet csinálnak (Hyunlix, Leesung...), de ezeket csak azok csinálják akiknek túl uncsi a magánélete ezért másét akarja megformázni/átírni, egy Stay inkább gondolja (szerintem), hogy milyen cuki a barátságuk, meg hogy ez tök aranyos, minthogy azt feltételezze, hogy uristeeeen ezek melegek.

A másik pedig az hogy a hülye shipelők és haterek miatt pl a Hyunjinnak és a Felixnek már nem szabad videóban/ kamera előtt érintkezniük sőt még csak közel se lehetnek egymáshoz, na ez lett az eredménye a sok olyan ember posztjainak, akiknek nem volt más dolguk

2023. nov. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egy idol sem lehet meleg
febr. 29. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!