Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Nessaj elmondta valahol, hogy...

Nessaj elmondta valahol, hogy miért hanyagolja/ hagyta abba a minecraftot? (többi lent...)

Figyelt kérdés

tudom, hogy ez egy abszolút kretén kérdés, de nem nagyon vagyok informált és tőle nem hinném, hogy csak így megkérdezhetem, mert a végén még az életből is kibannol.

szóval izé.. kérlek normális válaszokat adjatok, köszönöm!

(amúgy csak szimplán érdekel, nem ez miatt nézem vagy ilyesmi eh...)



#videózás #Minecraft #YouTube #Twitch #nem vagyok kretén eskü:((
2020. aug. 22. 11:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szimplán csak más játékokkal játszik és így nincs ideje a Minecraft-tal játszani. És nyugi, nem nézlek kreténnek.
2020. aug. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 animefanevör ***** válasza:
69%

!Saját vélemény!

Egyszerűen csak volt egy célja (a gyémánt szerzés, Nether-be jutás) és ezt elérte. A minecraft egy végtelenségig játszható játék (lásd: más videósok) és Nessaj csatornája inkább a jatákok kipróbálásáról, bemutatásáról szól, mintsem egyetlen játék végeláthatatlan játszásának.

2021. márc. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 animefanevör ***** válasza:
37%

#2 vagyok: csak javítok xdd

*játékok

** végeláthatatlan játszáráról

2021. márc. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!