Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek YUNGBLUD kövér?

Szerintetek YUNGBLUD kövér?

Figyelt kérdés
Szerintem egyáltalán nem, csak amikor pl Instára kirak egy szexis képet, csomó ember támadja, hogy öltözzön már fel, mert szerintük túl vaskos. Szerintem rendben van, és legalább ő felvállalja a testét, jó példát mutat az elfogadásra, nem úgy, mint Billie, aki takargatja magát.
2020. aug. 11. 09:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én teljesen egyetértek veled, szerintem egyáltalán nem kövér és jó hogy felvállalja a testét
2020. aug. 12. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát igen, olyan gáz hogy a mai média folyton azt sulykolja, hogy csak az lehet szép, aki sovány. Aki már átlagos alkatú, azt támadják.
2020. aug. 12. 08:33
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
sokan csak szeretnének olyan testet mint az övé... bár szerencsére őt nem nagyon érdekli.
2020. szept. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hát igen. Nem gebe, nem vastag, olyan éppen jó.

Csak sajnos manapság aki nem anorexiás ribi az kap rendesen.

2020. szept. 6. 16:10
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom láttad már az instagrammján azt a képet amin meztelen.


Szerintem teljesen átlagos alkatú és én egy ilyen testalkatú srácohoz jobban vonzódom mint egy vékonyhoz vagy egy izomagyhoz ami a trendi sok ember szerint. Egy icipicit husis de ez a jól áll kategória.

2020. szept. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szerintem is jobb, mint egy vékony vagy egy izmomagy.
2020. szept. 9. 15:37
 7/8 anonim ***** válasza:
34%
Ezek a kommentek 😂😂😂meghalok😂Hát igen yungblud nem kövér. Vannak "babahályai" vagyis az évek alatt sokat fogyott nézve a fiatal képeit😍🥰 de ő úgy szép ahogy van . Tökéletes férfiu🥴🥴🥵🥵❤🥰🥰🥰❤❤🖤🖤🖤🖤🖤
2021. nov. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Dehogy kövér, messze van attól.
2021. dec. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!