Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hogyan lehet olyan “fakó”...

Hogyan lehet olyan “fakó” beütésű képet szerkeszteni mint amilyenek Farkas Timi és Chloeknows képei instán?

Figyelt kérdés
Telefonra van valamilyen app ezzel kapcsolatban?

2020. aug. 6. 12:28
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Gondolom valami filterre gondolsz. Ilyen filterek a telefonokon és az applikációkban is szoktak lenni.
2020. aug. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Az Insta appban is vannak filterek
2020. aug. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
36%
#2- es, igen ott is vannak ilyen filterek, csak az olyan képeket biztos nem azzal csinálják! Annyira bejönnek nekem is az ilyen képek, csomó szerkesztőt próbáltam már olyat is amiket ezek az influencerek kiírtak, viszont az összes fizetős. Lehet használni ingyen is, de a legtobbnél tényleg nulla az amit kapsz ingyen . A fizetős részével lehet csak ilyen szép képeket csinálni, sajnos.
2020. nov. 14. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Elég régi kérdés, de Lightroom a válasz. Hajrá, most már ti is lehettek mezei tömegsztárok.
2020. nov. 25. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#4- es azt kétlem! Ahogy előbb is írtam az ingyenes verzió tényleg nulla az összes ilyen szerkesztőnél amit az influencerek használnak!
2020. nov. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem nulla az ingyenes Lightroom, csupán tudni kell használni :)
2020. nov. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Képzeld tudom én használni, értek a képszerkesztéshez valahogy mégsem akar összejönni olyan kép mint nekik🤔
2020. nov. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
40%

Instasize appon ez “grain” néven van, be is állíthatod, hogy milyen mértékben legyen szemcsés (“fakó”) a kép. Ez nem a filtereknél van, hanem ahol beállítod az élességet, vibrance-t stb.

Prequel appon is van ilyen filter.

Gondolom, más applikációkon is, de én ezeket ismerem. Remélem, segítettem. :)

2020. dec. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!