Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » YUNGBLUDnak jó teste van?

YUNGBLUDnak jó teste van?

Figyelt kérdés
2020. aug. 3. 16:35
A kérdező szavazást indított:
igen
nem, nekem már kicsit husi
túl vékony
nem tudom ki az
22 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Meddig akarjátok már véleményezni ezt az embert?:D A múltkor a földig húztátok,hogy milyen ronda most meg ez.
2020. aug. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Volt hogy plasztikázva van-e az arca, talan nem ebbeb a kategoriaban 😂
2020. aug. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%
Ő az álompasi. A stílusa a személyisége. Kár hogy nem én vagyok Adam Warrington
2020. aug. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

1-es, szerintem nem ronda, pont, hogy szép.


A plasztikás kérdést én is láttam xdd


Szerintem is, 3-as <3 Nem értem, h egyesek szerint miért csúnya...szeretnék én olyan csúnya lenni xdd

2020. aug. 6. 09:32
 5/8 anonim ***** válasza:
#3 vagyok. Első perctől amikor megláttam tetszett és kívülről fújom a dalait. Egyébként meg valóban érdekes a fejformája és az arccsontozata de nem csúnya. Bár fiatalabb korába szerintem nem volt annyira szép. [link]
2020. aug. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Érdekes arca van, olyan karakteres. De szerintem sokkal jobb egy ilyen, mint egy unalmasan szép ember, aki lehet jól néz ki, de semmi különleges nincs benne.

Hát fiatalabban sem volt csúnya, de tényleg nem volt olyan szép. Nem állt neki vmi előnyösen. Amúgy eskü hasonlíta húgaira xdd

2020. aug. 8. 09:12
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg lány azt mondja, hogy az összes fiú túl vékony, erre itt van egy olyan, aki nem csont és bőr, erre ezt is kritizálják:DD (ezt úgy mondom, hogy én is lány vagyok)
2020. dec. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
32%
Igen , Dominiknak 🥴🥵🥵🥰❤jó teste van , én olvadok el ha nézem🥴🥵🥴🥵🖤🥵🥰🥰❤❤🖤🖤🖤🖤😅 És ő a legszebb ember a világon 🥵🥰❤❤😅🖤🥰🥵🥴 Amúgy Kata vagyok🤝❤🥰🖤🖤🥴🥴
2021. nov. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!