Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit gondoltok Dancsó Péterről?

Mit gondoltok Dancsó Péterről?

Figyelt kérdés
2020. júl. 30. 15:11
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Számomra a youtube legnagyobb csalódása. Vannak nála rosszabbak, de az ő csatornáját régen nagyon szerettem, most meg....... minősíthetetlen. És értem is, ebben van a pénz, nyilván azért csinálja, de azt nagyon szomorúnak tartom hogy a régi, jó videóit meg törölgeti közben visszamenőleg. Szánalmas. :(
2020. júl. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem szimpatikus abból amit látok róla az FB-n.Erőltetett nagyon, és kaméleonnak tűnik nekem.Függetlenül attól, hogy mennyire van tolva felfelé.

Fogadjunk, hogy van egy idős patronáló nőci a hátterében, aki nem az anyukája. A fejemet rá merem tenni.

2020. júl. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szóval taszít.
2020. júl. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Régen nagyon szerettem, mára már nincs értékelhető teljesítménye. Számomra is hatalmas csalódás.
2020. júl. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Régen szerettem én is. Persze időnként kell változtatni, de rossz irányba vitte a csatornáját. Itt lenne az ideje egy újabb változtatásnak (pozitív irányba persze).
2020. júl. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ki nem állhatom.

Az az erőltetett kisgyerekes hangnem számomra elviselhetetlen. Na meg amikor a nézőit "oltogatja". Értem én, hogy a poén kedvéért, de valahogy ezt sosem tudtam élvezni. Régen sokkal jobb volt, de ahogy előttem írták, a régi videókat törölgeti. Megváltozott szegény :(

(Azon sem lepődnék meg, hogy mivel szegény igen csekély kreativitással van megáldva, csinálna mégegy részt a GYK-s videóból, és ez a kérdés is benne lenne :D)

2020. júl. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%

Nem a legjobb videós már régóta.

A legnagyobb gond, hogy szemetel (trash tartalmakat gyárt és tölti fel youtubera).

2020. júl. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Teljes mértékben egyetértek Puzsér Robival. Az nem volt bűn, hogy lecserélte a nézőközönségét, a mindenbe belekötő harmincas korabeli emberekről a kamaszokra, akikből több van Youtube-on és, akiknek minden jó és, akiket a videóival igazából nevelhetne, taníthatna.



Elkezdte a szakszerűen szériát, ami csak szórakoztatásnak volt jó, nem tanított vele, de nem is ártott.


De az már probléma, hogy mindig lejjebb és lejjebb adta a színvonalat. Mára nagyon ritkán, de még előfordul 1 értelmes megnyilvánulás, de amúgy már csak minősíthetetlen tartalmat gyárt, mert a kamaszoknak minden jó és ráadásul felnéznek rá a feliratkozó száma miatt. Már az hatalmas megtekintést és lájkot hozna, ha 8 percen át fingana a kamerába.


Pont ezért probléma, hogy a színvonal a béka feneke alatt van.


Mivel a célközönsége fiatal, ezért olyan tartalmat kéne gyártania, aminek a segítségével pozitív irányba fejlődhetnének és nem csak az önimádatot, önteltséget és azt tanulnák el, hogy hogyan adják magukat ki agyilag zokni embereknek.


Robi videója már a vészjelző volt. Most van az a pont, hogy, ha Dancsó nem hallgat Robira, hanem megy tovább, akkor lecsúszik a lejtőn és beskatulyázza magát szépen mint egy értéktelen influencer, akit igazából csak azért követnek mások, hogy legyen kiről pletykálni.


Nem tudom, mi lesz Dancsó reakciója Puzsér videójáta, de nagyon kíváncsi vagyok rá.

2020. aug. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mondott jókat Puzsér, de nem mindenben értek vele egyet. Például szerintem nem az említett videó volt a legkiakasztóbb, máskor is látszott, hogy Dancsó tényleg ilyen.

Emellett abban sem értek vele egyet, hogy Dancsó nem ártalmas. Igenis az. Sok gyerek nézi, akik azt tanulják el tőle, hogy másoknak beszólogatni, másokat megalázni teljesen normális, sőt, menő. Vannak, akik megérdemlik, de Dancsó olyanolról is csinált már videót (nem 1 személyről), akik nem kicsit mentálisan sérültek. Ez hol normális, vagy akár csak nem ártalmas?

2020. aug. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném amúgy, hogy Puzsér figyesen követtea videóit. Szerintem leállt a videók nézésével, amikor látta, hogy ez nem az ő korosztálya.
2020. aug. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!