Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Sok zenész miért pedofil,...

Sok zenész miért pedofil, vagy miért folytatott kiskorú lányokkal szexuális kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Persze tudom, hogy nem kell mindent elhinni, de azért elég furcsa, hogy ilyen sok zenészre mondják ezt. Michael Jackson pl., de elvileg Elvis Presley, Mick Jagger és Led Zeppelin frontembere is 13-14 évesekkel folytatott viszonyt, meg nemrég olvastam, hogy valami rockzenész 2012-ben, vagy mikor megerőszakolt egy 1 éves kislányt. Sok rapper-t is megvádolnak ilyenekkel és sokszor be is tudják bizonyítani, hogy igaz. És ezekért rajonganak az emberek?

2020. júl. 30. 08:08
 1/7 A kérdező kommentje:
De szinte minden sztárnak van valami problémája. Az egyik a csaját veri, a másik a gyerekét, a harmadik iszik, a negyedik drogozik, az ötödik öngyilkos és még sorolhatnám. Úgyhogy én simán el tudom képzelni, hogy ezek igazak és nem csak lejáratni akarják vele az emberek őket.
2020. júl. 30. 08:20
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Nem azért mert zenészek csak talán imert zenészként több a lehetőségük, meg ha kiderül róluk arról hallasz.
2020. júl. 30. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
De ez az hogy zenészként bárkit megkaphatnának. Gondolom a hatalommal való visszaélés tetszik nekik. Majdnem az összes ilyen híres ember el van szállva magától, csak az van amit ők akarnak, van akire ránézni se lehet meg szólni se hozzá. Hát ezeknek persze hozy nem tetszik a visszautasítás úgy vannak vele hogy már csak azért is. De nagy a stressz a másik oldalon megy a drog meg ah alkohol az meg megkeveri az embert rendesen. Itthon is hallani hogy drogosan ittasan ütik verik egymást, még néha az se kell hozzá. Ezek hamarabb kiderülnek híres embereknél hiszem ott megy a szenzáció hajhászás. Néha a saját managerük nyomja fel őket hogy több legyen a hírverés körülöttük
2020. júl. 30. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Amiért bárki más is. Csak róluk jó eséllyel ki is derül, illetve hírértéke is van.
2020. júl. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok férfivel már megtörtént ez,a zenészek is emberek,így róluk ez ki is derült.
2020. júl. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
94%

Egyrészt persze az, hogy bárkit megkaphatnak, és ezzel együtt ugye a mai fiatal lányokat is, akik már elég érettnek néznek ki, nem úgy mint régen.

A másik opció az, hogy mivel a legtöbben tini korban lesznek híresek, mentálisan megragadnak abban a korban. (Néztem egy dokumentumfilmet erről, konkrétan Jacksonról volt szó. Azt mondják, hogy a hirtelen híressé válás, nagy nyomás stb, elég nagy trauma a pszichének. Nem sokan nőnek felelős felnőtté belőle, mivel soha nem tapasztalják többé az átlag életet.) Ha mentálisan abban a korban vannak, még mindig a kicsikkel értik meg legjobban egymást, nyilván azokhoz is vonzódnak. Tinik, a tinikhez.

2020. júl. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyik eddígi hozzászólással egyet értek.
2020. júl. 31. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!