Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » A pénz és a technológia...

A pénz és a technológia bárkiből szépet csinál?

Figyelt kérdés

Nem akarok rosszindulatúnak tűnni, de egyes gyönyörűnek tartott celebekről van fenn a neten "hírnév előtti" kép és őszintén szólva olyan mintha egy másik ember lenne rajtuk amellett, hogy bőven átlagon aluli a külsejük. Remélem nem íteltek el a feltételezés miatt, de szerintem a mai napig így nézhetnek ki zárt ajtók mögött... nyílván itt senki sem találkozott velük személyesen, hogy biztos legyen, hogy ez így van. Mutatnék pár példát ezekre:


Angelina Jolie


Régen: [link]


Most: [link]


Cheryl Cole


Régen: [link]


Most: [link]


Inna


Régen: [link]


Most: [link]


Shakira


Régen: [link]


Most: [link]


Nektek mi a véleményetek?


2020. júl. 20. 19:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem az a véleményem mintha két különböző ember lenne a fotokon
2020. júl. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekem is pedig tényleg ugyanaz.
2020. júl. 20. 19:09
 3/6 anonim ***** válasza:
Inna szebb volt réggebben.
2020. júl. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Gratulálok hogy ösze tudtad szedni a legszarabb képeket ezekről az amúgy eszméletlenül vonzó nőkről.

A kérdés értelmesebb lenne, ha tényleg ronda embereket szedtél volna össze. Shakira "rossz képe" alatt rögtön ez a kép volt: [link]

Nevetséges...


Tessék, mutatom mire gondolok:

[link]


De amúgy ja, amelyik nőnek sok pénze van az megengedheti magának hogy profi sminkessel csináltassa meg a sminkjét, a gazdag férfi pedig bármikor elmehet hajbeültetésre, szóval nem kell kopaszodás miatt aggódnia. Ezen kívül férfi is és nő is fogadhat személyi edzőt hogy formában maradjon, és alávetheti magát bármilyen plasztikai műtétnek.

De mikor volt ez másképp? A gazdag selyembe öltözik, és a teste minden porcikáját szépítteti, míg a szegény ezt nem teheti meg.

2020. júl. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#4

Nem olvastad el a leírást rendesen. Én azt próbáltam mondani, hogy szerintem a "Most" is ugyanaz mint a "Régen", vagyis ezek a nők nem léteznek. Hozzáteszem, az átlag által használt szépészeti eszközök mellett elképzelhető a maszkhordás (ezzel képesek egy teljesen más arcot létrehozni), a photoshop minden egyes képen és a kamerákat is be tudják úgy állítani, hogy élő adásban sem gond.


A Shakirás képre visszatérve, a többi hölgyről is jelentek meg "jobban hasonlító" képek fiatalkorukból, de ez ugyanúgy lehet hazugság mint a jelen ismert énjük.


Bár velük nem találkoztam személyesen, tapasztaltam már egyest mást ezen a téren, nem alaptalanok a feltételezéseim.

2020. júl. 20. 21:05
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindenkiről lehet sz@r képet csinálni, ahogy jót is, ha eléggé profi csapat dolgozik az illetőn. Ez nem függ össze sem a pénzzel, sem a hírnévvel. Egyébként meg vannak különböző korrekciós beavatkozások, ami nem is számít feltétlenül plasztikának, de majdnem mindenki csináltat olyat lassan, akinek nem a hó végi kaja múlik a dolgon.
2020. júl. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!