Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ha az embereknek fáj hogy a...

Ha az embereknek fáj hogy a sztárok jobban élnek akkor miért támogatjátok őket?

Figyelt kérdés

Én most pl egy Hódi Pamelás hírből indulok ki. Ha fáj hogy ők jobban élnek akkor miért nézitek őket.

Főleg úgy hogy pl vannak azok a gagyi énekesek a romák mulatósok stb. És ők eljutnak bárhova nyaralni és az ő feleségük is akik ugye nem dolgoznak...

És mit gondoltok miért tudnak ők eljutni? Bizony bizony belőletek élnek.

Akik elmennek a koncertjükre, a jegyeitek árából.

Vagy egy példa ott az a műsor én nem néztem csak a bemutatót de épp elég volt az is az éjjel nappal Budapest, édes élet, hú meg valami de nem jut eszembe de jobb is inkább.

Ezek azért élnek jól mert mi ezt hagyjuk támogatjuk nézzük őket. Már aki. Erre van igény...



2020. júl. 10. 18:18
 1/6 anonim válasza:
100%

Nekem pl nem fáj, hogy ők jól élnek.

Éjjel nappal Budapest: egy fillért nem adtam nekik, megnéztem őket. Ők szórakoztattak engem, ők nézettséget kaptak. Oda-vissza. (Igazából nem néztem, de ez volt a példád, ez így működik)

Neked fáj ahogy látom. Tőlem élhet jól, én "megengedem" neki.

Ha koncertre megyek, jegyet veszek, akkor olyan énekest hallgatok, akit szeretek. Van akinek a mulatós, nem tudom mi a bajod velük, van akinek az tetszik, akkor mivan? Mit vársz, ingyen legyen?

Nem értem a problémádat.

Ha azt mondod, hogy irigykednek az emberek és mégis pénzt küldenek neki (közvetlenül), azt mondom oké, igazad van.

De ennyi erővel a villanyszerelőnek is mi adunk megélhetést. Nem vagy megbotránkozva? Szolgáltatás cserébe pénz. Ugyanaz

2020. júl. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én se értem. Ha elmegyek valakinek a koncertjére, akkor megveszem a jegyet és támogatom is az előadót belőle. Én hallgatom a zenéjét, ő meg kiflit (vagy bármit) vesz a jegyárból. Az ostoba celebek meg mindig kitermelődnek, de azokat nem is támogatom, még egy nézettséggel sem.
2020. júl. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi az hogy "az embereknek"? Én is ember vagyok, de nekem pld. nem fáj.

Mi az a "támogatsátok"?


De a kérdésed merő ostobaság. Nyilván aki "támogatsa" őket, annak nem fáj ha jól élnek. De pld. pont Hódi Pamelát senki sem "támogatsa", mert nincsenek koncertjei, nincsenek előadása amikre jegyet lehetne venni, nem írt könyvet, nem jelentetett meg filmet, lemezt - semmit. Őt a csatorna támogatja, amelyik leadja az igénytelen műsorait.

És az említett sorozat nézői sem adnak egyetlen fillért sem a szereplőknek, csak nagyon- nagyon minimális mértékben és nagyon áttételesen.

2020. júl. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Én meg azt se tudom kiről van szó.
2020. júl. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hodi Pamela miota sztar?? Husz eve kb senkik irant lett erdeklodes, reality musorok ota. De azert a sztar eloszor egy hires szinesz, zenesz, sportolo, valamihez ertett.
2020. júl. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekel, hogy ők hogyan élnek. Egyébként nincs is igazad. Ezek a magyar haknisztárok abból élnek, hogy elhívják őket különböző rendezvényekre. Mit érdekli a szervezőket, hogy ki szereti ezeket. Megvan az a kör, amelybe beletartoznak ezek a sztárocskák, őket nyomják mindenhol, az igazán tehetséges embereknek pedig nincs esélyük arra, hogy sikert érjenek el.
2020. júl. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!